До кога преварявахте водата?

  • 2 296
  • 68
Пак съм аз кажете до кога трябва да преварявам водата - примерно като и давам айрян трябва ли да преваря водзата за да разредя млякото??? newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз не преварявам водата от както е станал на 6-7м. Понякога я варя за сухото мляко, ама рядко. Не виждам смисъл щом бебето се придвижва само (пълзи или ходи) да преварявам.
Виж целия пост
# 2
живот и здраве и аз смятам след 6-7м. да не преварявам
Виж целия пост
# 3
Спрях да я преварявам на 8м.За айрян и пиене давам минерална.Общо взето само адаптето приготвям с чешмяна.
Виж целия пост
# 4
Давай минерална или трапезна вече сте големи  Party и ние като станем на ваата възраст ще пием непреварена вода, но не и от чешмата, че като гледам каква течв, то аз нея пия ...
Виж целия пост
# 5
никога не съм преварявала водата,давам от розовия девин,а вие сте вече големи така че може да даваш минерална вода или чешмяна(ако е чиста разбира се).
Виж целия пост
# 6
zdrasti prevariavah vodata za vsi4ko do 6 mesec
Виж целия пост
# 7
След 7-8 месец замених преварената вода с минерална Flutter
Виж целия пост
# 8
Преварявах я  до 8/9 месец.От тогава му давам минерална и в много редки случаи чешмяна.
Виж целия пост
# 9
Преварявах до годинката. А сега й давам чешмяна, през Бритата.
Виж целия пост
# 10
Педитата казват да се преварява до годинка, аз спрях около 7-8 месеца и започнах да давам розовия девин или трапезна, чешмяна още не съм дала
Виж целия пост
# 11
Предарявах до годинка, след това от розовия девин
Виж целия пост
# 12
На големия преварявах до 9-10 месец, на малкия до 8-9 месец.
Виж целия пост
# 13
аз още давам преварена,а малката е на 1г 2м.
Виж целия пост
# 14
аз от четвъртия месец давам чешмяна, даже педито ми каза че можело и по-рано да спра да преварявам. а знам че не е много полезно постоянно да се пие минерална, пък чешмяната ни е хубава и нея си пием.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия