Къде в Русе- тема 3

  • 74 900
  • 766
Много се радвам, че темата ви е полезна!! Дано заедно си помагаме по-често!

Линк към онлайн каталозите на много хипермаркети и не само :http://www.promooferti.com/

Линкове към предишните теми: Къде в Русе и Къде в Русе- тема 2

Ако имате предложения какво да сложим на първа страница съм отворена за идеи!! Simple Smile

Питайте, споделяйте, нека сме си полезни!!

 newsm71       newsm71         newsm71          newsm71         newsm71        newsm71
Виж целия пост
# 1
Благодаря, Каролче   bouquet
Виж целия пост
# 2
  bouquet
Виж целия пост
# 3
  bouquet
Виж целия пост
# 4
Благодаря и от мен   bouquet
Темата си е много полезна и актуална!
Виж целия пост
# 5
 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 6
  bouquet
Виж целия пост
# 7
  bouquet
Виж целия пост
# 8
 KaRoLa   bouquet

 Къде има Коколино.
Виж целия пост
# 9
KaRoLa   bouquet

 Къде има Коколино.
Ако питаш за омекотител такъв:в Карфур.

В борсата на Зази и Ко също/може да срещнеш и като Yumos;едно и също са само представителите различни/
С две ръце препоръчвам този;мек и не много натрапчив аромат;но достатъчно ухаещ:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 10
Ха така Амбър, бременният ми мозък ще се понапъне и ще се сети...върти ми се Кауфланд или Метро  newsm78
Къде хапвате обедно меню? До сега все на Рига и Пристан сме сядали. Като за район широк център става въпрос Simple Smile
Благодаря за темата, на мен наистина ми е полезна   bouquet
Виж целия пост
# 11
Къде хапвате обедно меню? До сега все на Рига и Пристан сме сядали. Като за район широк център става въпрос Simple Smile

Обедно меню има и на Мариос на Пантеона, Мариос на Кукления, мисля,че и на Рома има. Също и в китайският "Бамбук" имаше. И за Кралска не съм сигурна.
Виж целия пост
# 12
Ако някой се интересува къде се изработват метални табелки за пощенски кутии и входни врати, както и фирмени печати, мога да му кажа.

А знаете ли как стои въпроса с онзи оказион то МВР-то, детския? В смисъл носиш нещо, оставяш го и толкоз ли?


Къде хапвате обедно меню? До сега все на Рига и Пристан сме сядали. Като за район широк център става въпрос Simple Smile

Обедно меню има и на Мариос на Пантеона, Мариос на Кукления, мисля,че и на Рома има. Също и в китайският "Бамбук" имаше. И за Кралска не съм сигурна.

Ресторант ''Олимпиец'' се сещам, до новият ДМ. Един познат преди време хапнал парче пъленено прасенце, беше впечатлен  Crazy
Виж целия пост
# 13
Кали  Hug

Обедно меню има и в Пинкото и на Михаелата май беше на ъгъла на Скобелев. Почти всички заведения с кухня в района имат и обедни менюта.

За Лечев останах с впечатление, че и събота и неделя е в Стоматологията понеже охраната така ми беше казал една събота като ходих да го търся "д-р Лечев е оставил бележка, че тази събота и неделя няма да работи". Това ми каза.

Амбър Коколино има вече и в Кауфланд  Hug

Вергилия до колкото знам си носиш нещата и тя ги преглежда и казва кое ще вземе и кое не. После се прави договор, като се договаряте за цената. 20% си е нейната комисионна така да се каже. Като продаде нещо, ти звъни да отидеш да си вземеш парите. Не съм продавала нищо до сега, само купувам, но това ми се върти из главата по спомен като сме си приказвали с другото момиче от Макаронената където и беше оказиона. Какво мислиш да носиш? Аз все още съм на етап купуване, че моя младеж расте като гъба и дрешките, които мислех, че ще ми свършат работа за лятото излезе, че активно умаляват вече и ми се появи дефицит  Shocked
Виж целия пост
# 14
Хубав ли е този Коколино ? От години се въртя от марка на марка и не мога да си харесам ! Искам да омекотява, не да ми ароматизира силно прането и да става за малки деца  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия