Витамин D

  • 1 620
  • 45
 LaughingЗдравейте на всички в този форум.Искам да споделя с вас че от 10.01.2006г.станах майка на най красивият  син   baby_neutralРаждането мина нормално и бързо за 5 часа.Искам да попитам витамин D за рахит ,колко дни след раждане сте давали на вашите бебчета.Нашата лекарка каза  че след  1-ия месец, а пък др. ми казват след 25-ия ден.Предварително виблагодаря.
Виж целия пост
# 1
След 40-тия ден, но той е лятно бебе, но слушай лекарите, както ти казват. Това е витамин, така че не вреди.
Виж целия пост
# 2
Да ти е жив и здрав сина  bouquet
Ние започнахме с Деавита на 21- я ден след раждането.
Виж целия пост
# 3
Да ти е жив и здрав и много да те радва!!!
Ние го почнахме след 20 ден
Виж целия пост
# 4
Аз го давах от 20.ден,но педиатърът е този,който преценява за конкретното дете.
Виж целия пост
# 5
аз давам вигантол. в упътването пише да се дава след втората седмица. но така ни каза и педито.
Виж целия пост
# 6
Честито бебче, да ти е живо и здраво  Hug
На нас педито ни изписа витамин Д след като навърши 1 месец и оттогава го почнахме. Не знаех, че може да се пие и по-рано  Thinking
Виж целия пост
# 7
Да ти е жив и здрав сина!  bouquet
Ние започнахме от 21 ден, но ти си слушай лекаря- той най-добре знае.
Виж целия пост
# 8
Честит син! Да сте живи и здрави и двамата!
Нашата педиатърка го изписа от 21-ия ден, при положение, че се роди пролетта и го изкарвах в двора на слънце. Но за всяко дете е индивидуално от кога ще почне и по колко да се дава, така че педито ще ти каже най-добре!
Виж целия пост
# 9
Започнах да давам по една капка Вигантол след като навърши 20-21 дена.
Виж целия пост
# 10
А каква е разликата между Деавит и Вигантол?
Виж целия пост
# 11
А каква е разликата между Деавит и Вигантол?

Различна е фирмата-производител.
Виж целия пост
# 12
Честито бебе!  baby_neutral

Видамин Д давах след 25 ден.  Peace
Виж целия пост
# 13
След 40-тия ден, но той е лятно бебе, но слушай лекарите, както ти казват. Това е витамин, така че не вреди.

не си съвсем права- предозирането на вит. Д е доста опасно
Виж целия пост
# 14
А каква е разликата между Деавит и Вигантол?
Деавита е българския вариант на Вигантола. В Деавита има и витамин А и Е. Добре е да се взема само ако го е изписал лекар, защото предозирането на вит. А не е добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия