"Майки срещу пикаенето прав"

  • 3 436
  • 13
Такааа. Не знам дали е насеризоно, ама прочетох за такава организация, с лозунг “пикаенето прав разрушава семейства”,  и след като спрях да се смея (че и тенески с лозунги си направили), ми стана любопитно да питам татковците какво мислят по въпроса, може пък да има мъже, просветени в тази насока.

 http://www.mapsu.org/
Виж целия пост
# 1
Тоз човечец мЪ изкефи как го е казал: Joy

This is bullshit
« on: Dec 21st, 2005, 4:00pm »  Quote  Modify  Remove 

--------------------------------------------------------------------------------
Sounds to me like this site was created by a lazy female who doesn't want to bend over far enough to scrub the fucking toilet seat. No, men are never going to sit and pee until you remove their spinal column. Get over it. There's so many better ways to spend your time. Maybe call Jenny Craig?
Виж целия пост
# 2
На баба им фърчилото...
Дручко си е да се изправиш на теферич...
Да се хванеш за стария приятел...
Да го поразлюлееш на чист въздух...
И да усетиш сладостта от освобождаване на напрежението на свободаааааа...
Мда-а-а...
"Тake a seat..."
Дрън-дрън...
"Предааааавам се, ще ааааакам..."



П.С. Това определено не е тема за Сладка Хапка...
Виж целия пост
# 3
Никой не може да ми отнеме това удоволствие.
Виж целия пост
# 4
 censored
Незнайно защо откакто видях темата в главата ми звучи една и съща песен на световно неизвестната група "Черно фередже"
Та за целите на темата възнамерявам да прекръстя песента им "Сезони" на "Черно Фередже срещу тоалетната чиния"
Следва въпросното произведение:
Цитат
Как обичам зимно време
да пикая по снега,
жълти кръгчета да правя,
пишката да си въртя.

Как обичам ранна пролет
сливата е цъфнала,
че от опит туй го зная -
пак започва ебанта.

Най обичам жарко лято
да сера върху трева,
че от опит туй го зная -
влизат сламки в гъза.

Най обичам с хуй да бруля
орехи през есента,
че от опит туй го зная -
падат путки от върха.

Близостта на лирическия герой с природата е силно изразена и желанието на горепосоченото сдружение да го лиши от сезонното удоволствие през зимата си е достойно за порицание деяние. Wink
Виж целия пост
# 5
"Булшит" е точната дума.
Виж целия пост
# 6
censored
Незнайно защо откакто видях темата в главата ми звучи една и съща песен на световно неизвестната група "Черно фередже"
Та за целите на темата възнамерявам да прекръстя песента им "Сезони" на "Черно Фередже срещу тоалетната чиния"
Следва въпросното произведение:
Цитат
Как обичам зимно време
да пикая по снега,
жълти кръгчета да правя,
пишката да си въртя.

Как обичам ранна пролет
сливата е цъфнала,
че от опит туй го зная -
пак започва ебанта.

Най обичам жарко лято
да сера върху трева,
че от опит туй го зная -
влизат сламки в гъза.

Най обичам с хуй да бруля
орехи през есента,
че от опит туй го зная -
падат путки от върха.

Близостта на лирическия герой с природата е силно изразена и желанието на горепосоченото сдружение да го лиши от сезонното удоволствие през зимата си е достойно за порицание деяние. Wink

Хааа! Жестоко! Парчето е убиец.Отдавна не съм го слушала,щото го нямам на мп3,но ей сега отивам да го тегля!  Party  superuu
Виж целия пост
# 7
....

Хааа! Жестоко! Парчето е убиец.Отдавна не съм го слушала,щото го нямам на мп3,но ей сега отивам да го тегля!  Party  superuu

хвърли го насам като го намериш Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Еййй, едно нещо на мъжете да им е дадено за удобство и жените веднага да им го забранят!

А от един друг форум взех това:

Ако жените имаха пенис?
1.Ще го ръчкам(мъжа си) с него по цяла нощ, каквото да прави, ще съм там да го ръчкам;
2.Ще си изпиша името в снега;
3.Ще го плесна на бюрото на шефа си и ще попитам къде ми е увеличението на заплата;
4.Ще намеря бившия си приятел, ще му предложа да правим секс, а в леглото ще му кажа "Обърни се по корем да пробваме нещо ново";
5.Ще се пипам на обществени места;
6.Няма да вдигам седалката на тоалетната като пикая;
7.Ще отида в секс магазин и ще пробвам всички неща там;
8.Ще подскачам гола, за да видя как се клати;
9.Ще пробвам колко геврека мога да закрепя на него.

Е?

 
Виж целия пост
# 9
Еййй, едно нещо на мъжете да им е дадено за удобство и жените веднага да им го забранят!

А от един друг форум взех това:

Ако жените имаха пенис?
1.Ще го ръчкам(мъжа си) с него по цяла нощ, каквото да прави, ще съм там да го ръчкам;
2.Ще си изпиша името в снега;
3.Ще го плесна на бюрото на шефа си и ще попитам къде ми е увеличението на заплата;
4.Ще намеря бившия си приятел, ще му предложа да правим секс, а в леглото ще му кажа "Обърни се по корем да пробваме нещо ново";
5.Ще се пипам на обществени места;
6.Няма да вдигам седалката на тоалетната като пикая;
7.Ще отида в секс магазин и ще пробвам всички неща там;
8.Ще подскачам гола, за да видя как се клати;
9.Ще пробвам колко геврека мога да закрепя на него.

Е?

 
Хахаха! Супер!

Само пропусна:

10. Ще се опитам да се сгъна така,че да си направя свирка сам/а.   Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Първо по въпроса: Има едни неща, казват се "писоари" и не знам защо хората си мислят, че те са само за обществени места.
В момента се колебая, дали в новостроящият се апартамент да сложа писоар или биде (ако сложа и двете ще стане много претрупано). Аз биде не ползвам, а жената, ясно, не ползва писоар. Бе тя сега и биде не ползва, щото нямаме, ама хайде, като и е мерак ..., ще се примиря, че писоар ще си сложа не следващия апартамент.

Една приятелка се хвали, че "научила" мъжа си да пикае седнал. Ма то сигурно му е писнало да го овикват човека. На мен това не може да ми се случи, щото аз винаги отричам да не съм уцелвал чинията Simple Smile

Абе изобщо, това да си имам писоар в къщи почва да ми се оформя като "мечта". Дори взех да се образовам: форми, модели, видове утичане, видове захранване с вода, екстри (с капак, и т.н.)
Виж целия пост
# 11
То ясно като бял ден - не вдигам седалката на тоалетната като пикая. На кой му е притрябвала  Thinking
Виж целия пост
# 12
Не знам за вас,но ако аз видя мъж да пишка седнал  Rolling Eyes , то по не толкова необясними за мен психологически и други причини,съответният човечец яко ще ми падне в очите!  Naughty
Виж целия пост
# 13
Знаете ли кое е нещото което двама мъже могат да правят заедно    едновременно а две жени не????Да пикаят в едно гърне. Laughing Laughing Laughing.Така сме създадени по природа и това е правилната поза и не мисля че това по някакъв начин трябва да дразни някого,освен ако не ти ходят по задника с парцала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия