не мога добре да си спомня?...........

  • 1 198
  • 26
Здравейте отново!Утре навършваме 40 дни.Искам да знам от кога бебето започва да гука ,кога мога да му закача играчки на кошарката? smile3534
Виж целия пост
# 1
Играчки вече можеш да му закачиш. Някъде на 2 месеца ще започне да гука (поне с Андрей така беше).  Grinning
Виж целия пост
# 2
Ние закачихме точно на 40-тия ден играчката над креватчето. Макси започна да гука някъде към края на първия месец.
Приятно изкараване утре.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че вече е нормално да започне да гука, но типично на неговия си бебешорски език. за отчетливи срички като ма-ма, та-ти и т.н., знам, че чак към 6-7 мес
Виж целия пост
# 4
Играчки вече можеш да му закачиш. Някъде на 2 месеца ще започне да гука  Grinning

 Peace
Виж целия пост
# 5
  Играчката я закачих веднага щом я купих - към десетия ден. Към втория месец започват да гукат, но и това е относително.
Виж целия пост
# 6
Аз закачих играчка преди да стане на 1 месец, а започна да гука някъде на около 2 месеца.
Виж целия пост
# 7
Ами закачай, а за гукането ще изчакаш още мъъничко Wink, но скоро и това ще стане
Виж целия пост
# 8
Играчката я закачих когато беше на 10 дена,а започна да гука малко след 40-тия ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Играчката беше закачена още преди да се роди, а гукането и при нас беше някъде към 2 месец
Виж целия пост
# 10
  Играчката я закачих веднага щом я купих - към десетия ден. Към втория месец започват да гукат, но и това е относително.
и аз така направих,а за гукането вече ще започне!
Виж целия пост
# 11
И аз сложих играчка някъде към 40 ден, и по това време започна да гука.
Виж целия пост
# 12
Играчки вече можеш да му закачиш. Някъде на 2 месеца ще започне да гука  Grinning

 Peace


 Peace
Виж целия пост
# 13
съвсем му е време за играчка на детето
гукането - тези дни Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Ники започна да гука след 2-рия месец, играчките висяха ,но когато стана на 3 мес,започна да ги забелязва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия