Пердета - 9

  • 149 999
  • 829
# 135
На мен ми трябват за скриване от външни погледи през деня – за вечер си имам външни щори.
Стаите ни са светли, особено дневната – де факто през целия ден грее слънце вътре (когато има слънце де  Laughing). Наистина ли толкова затъмняват ленените (бели конкретно)? То ясно, че има и плътни ленени, но аз искам полупрозрачни, затова и съм готова да е смесена материята, а не чист лен. А, и заради гладенето също.  Mr. Green
Виж целия пост
# 136
На мен ми трябват за скриване от външни погледи през деня – за вечер си имам външни щори.
Стаите ни са светли, особено дневната – де факто през целия ден грее слънце вътре (когато има слънце де  Laughing). Наистина ли толкова затъмняват ленените (бели конкретно)? То ясно, че има и плътни ленени, но аз искам полупрозрачни, затова и съм готова да е смесена материята, а не чист лен. А, и заради гладенето също.  Mr. Green
А къде продават ленени пердета ?Навсякъде е пълно с разни изкуственяци ..
Дайте линк на ленено перде ?
Виж целия пост
# 137
и на мен ми трябва линк
Виж целия пост
# 138
На мен ми трябват за скриване от външни погледи през деня – за вечер си имам външни щори.
Стаите ни са светли, особено дневната – де факто през целия ден грее слънце вътре (когато има слънце де  Laughing). Наистина ли толкова затъмняват ленените (бели конкретно)? То ясно, че има и плътни ленени, но аз искам полупрозрачни, затова и съм готова да е смесена материята, а не чист лен. А, и заради гладенето също.  Mr. Green
А къде продават ленени пердета ?Навсякъде е пълно с разни изкуственяци ..
Дайте линк на ленено перде ?

Ето: http://bibtexhome.com/produkt/perdeta/kolektsiya-nature/
Виж целия пост
# 139
Привет дами, с какво и как ги гладите замислям се за някакъв уред с пара ,но дали ще има ефект
Виж целия пост
# 140
Пускам ги в сушилнята за 10 минути и излизат като изгладени. Но всяко едно суша отделно.
Виж целия пост
# 141
Има и изкуствени, имитиращи лен. Това ми се струва по-добрият вариант от гледна точка на сушене и гладене. За гладене на пердета от естествен лен би ми трябвал цял ден сигурно при количеството прозорци, което имам...
Виж целия пост
# 142
блг за линка
Виж целия пост
# 143
Здравейте! Имам нужда от съвет.
Решила съм да сменям щорите в спалнята с пердета. Прозорците са два, гледат към улицата. По тази причина мисля, че най-удачно ще е комбинация от тънко + плътно перде, като плътното ще се отваря и затваря всяка сутрин и вечер. Това от своя страна предполага и двоен корниз. Какъв би бил най-удачен, предвид интензивната употреба на плътното перде?

Разглеждайки за идеи из нета, попаднах на тези пердета    http://www.novistoki.com/productbg/846

Някой да има или да е виждал "на живо" как стоят?  newsm78 И какъв тип корниз би бил най-подходящ-метален тръбен, пластмасов (таванен или стенен), дървен? (като в случая отпада необходимостта да е двоен)

Обзавеждането и мебелировката в стаята са в бежово-кафявата гама.
Виж целия пост
# 144
Това ми изглежда хм... надценено да кажем Rolling Eyes Но аз не съм фен на органзата, много ми е лъскава и лека. Долния плат също не изглежда тежък. Освен това като го закачиш това, как ще сложиш тънко перде отдолу? Ще стане претрупано. Аз бих се насочила към класическия вариант, и при това избирай на живо в магазин, да видиш цвета, как тежат, да усетиш материята.
Виж целия пост
# 145
Благодаря за мнението.
В случая тънкото перде отпада, това е всичко, което се закача. А плътното, което е отдолу, се прибира настрани, за да влиза светлина.
Разбира се, изборът на живо в магазин ще е водещ. Просто попитах за мнение за такъв тип пердета, тъй като не съм ги виждала по магазините.
Виж целия пост
# 146
Ама те тия са зашити едно за друго, не можеш да дръпнеш само едното. Помисли дали те устройва това.
Виж целия пост
# 147
Има и изкуствени, имитиращи лен.

Да, и аз това щях да казвам - има имитиращи лен продукти. Аз например имам покривка за маса изглеждаща точно като лен. Но на етикетчето пише памук + полиестер. Вероятно и за пердетата е така.
Виж целия пост
# 148
Предложение за тъмни пердета (плат), да не прониква почти нищо през тях? Заради сънят.
Виж целия пост
# 149
Предложение за тъмни пердета (плат), да не прониква почти нищо през тях? Заради сънят.

Не е задължително да са тъмни. Има и тъмни дето пак пропускат. Търси да са блекаут, цвета е вече по твое желание, но дори и светъл не прпоуска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия