Chicco или Avent

  • 2 850
  • 37
Ползвали ли с Misc Baby Bottleте  шишета, биберони, стерилизатори и нагреватели на Chicco или  Avent? Кой е по-качествен и с какво? Предварително ви благодаря !!! newsm78
Виж целия пост
# 1
При нас всичко е на Chicco и съм МНОГО доволна . Не мога да кажа коя марка е по - добра , но моят син примерно не искаше да пие от шишета на Avent , сигурно заради силиконовите биби , знам ли ... Смятам , че Chicco са много добри като съотношение цена - качество и ми свършиха страхотна работа !!!
Виж целия пост
# 2
И аз съм доволна от Чикото,Авен са доста скъпи,а пък не виждам на какво отгоре.Пробвала съм и с такива,не виждам смисъл да се дават излишни пари за тях.
Виж целия пост
# 3
При нас всичко е на Chicco и съм МНОГО доволна . Не мога да кажа коя марка е по - добра , но моят син примерно не искаше да пие от шишета на Avent , сигурно заради силиконовите биби , знам ли ... Смятам , че Chicco са много добри като съотношение цена - качество и ми свършиха страхотна работа !!!


100% важи и за нас това, и моята бебка не можеше от Авент в началото, само Чико!!:)
Виж целия пост
# 4
И двете си деца ги изгледах със шишета на Чико.Доволна съм от тези шишета.
Виж целия пост
# 5
Аз пък и с двете съм ползвала Авент-нямам никакви забележки.Мисля,че при всяко детенце си е индивидуално,а и всяка майка ще ти каже различно мнение.Авентските шииета са удобни за хващане,после лесно се слага дръжка,стерилизатора е голям-вътре си изварявах и помпата ,и залъгалки и т.н.Това е моят опит,дано да съм била полезна Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз купих и Авент и "кривото " на Чико.По-доволна съм от Авент,но всяко дете има предпочитания за биберона.Отгледах Кари с 2 шишета на Авент и на края бяха като нови.После се роди племенника и сега той ги ползва.
Виж целия пост
# 7
С две ръце за Авент. И от шишетата и от стерилизатора съм мнооого доволна ! Малката не хареса само бибероните и ги смених с физиологичните на Чико които стават на Авентските шишета  Peace
Виж целия пост
# 8
Още един глас за Авент.
Що не пуснеш една анкета Wink-по-прегледно ще е.
Виж целия пост
# 9
И аз си отгледах и двете деца с Авент.Имахме и Чико, но Авента е много по-добър от Чико.
Виж целия пост
# 10
Стерилизатора ни е на Чико, на половин цена е, а върши същата работа.
За шишетата не мога да дам мнение, защото не сме ползвали нито едните, нито другите, карахме на Камера по левче, не видях смисъл да дам повече пари.
Виж целия пост
# 11
и моите бяха с шишета Камера, стерилизаторът за МВ- на Авент, з-то е голям и удобен.
Имаме и Чико- ползваме ги за вода.
Виж целия пост
# 12
Всичките ми шишенца са на Avent, а стерилизатора за микровълнова е на Сhicco - най- евтиния вариант за малките микровълнови. Събира както малките, средните и големите шишенца, така и помпата на Avent.    Доволна съм от всичките нещица, включително биберони, силиконовите накладки за гърди, четка за шишенца, магическата чаша и крем за зърна на Avent, а пък на Chicco са много добри подплънки за гърди за еднократна употреба. А подгряващо избирай след като избереш марката на шишенца (тъй като диаметрите са различни), аз избрах Philips (купих за 35 лв от познати) - побира и трите вида шишенца на Аvent. Успех в избора  Peace!
P.S. Хубаво е да знаеш диаметъра на чинийката в МВ, аз първо бях се спряла на стерилизатора на Avent, но не се побираше в МВ.
Виж целия пост
# 13
Много съм доволна от Авент. Сякаш са вечни нещата им. Ползвах помпата за кърмене, шишетата и стерилизатора за микровълнова. Второто дете със същите ще карам.
Виж целия пост
# 14
Аз съм за Авент.Скоро гледах едно предаване за звезди и децата им и видях,че и най-богатите,който могат всичко да си позволят ползват Авент.Аз не го ползвам от тази гледна точка,защото от преди предаването им бях фен на Авент,но като го гледах и видях,че не съм сбъркала  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия