Правили ли сте аборт по собствено желание?

  • 6 618
  • 33

Анкета

Правили ли сте аборт по собствено желание?

Опции:

За да уточня Не гласувайте с ДА ако ви е правена такава интервенция след усложнения при бременност, в такъв случай отговорът би следвало да е НЕ!
Виж целия пост
# 1
Хайде и тук да се отчета- Не

п.с темата не е за порицание или разни такива мисли, а в крак с изказването на доц. щерве е предаването "Защо не"
Виж целия пост
# 2
Не. Не съм имала и спонтанен.

Виж целия пост
# 3
Не не съм и не бих направила (освен по медицински показания). Толкова силно искам дете, че никога не бих си позволила да убия живота в мен!  Уви, имам спонтанен аборт. Още ми е много мъчно, нищо че мина повече от година и половина.

Виж целия пост
# 4
Не съм имала никакъв.
Виж целия пост
# 5
И аз гласувах - НЕ!
Виж целия пост
# 6
Не, не съм.
Виж целия пост
# 7
ДА
+ 2 спонтанни  Sad

Сори, ако съм се намесила не на място - но във връзка с изказването на Щерев :
първото ми дете е родено след 2 спонтанни аборта и големи премеждия cry
а второто след аборт по желание и без никакви проблеми със забременяването  thumbsup 
така, че не смятам, че имат нещо общо абортите и проблемното забременяване
Виж целия пост
# 8
Не не съм правила аборт по желание. Отговорът ми е НЕ!
Имам един спонтанен.
Виж целия пост
# 9
Аз съм правила, но държа да уточня, че това беше, когато бях на 18 г. След това имах успешна бременност, и то забременях много бързо. Сегашното ми незабременяване в никакъв случай не се дължи на онзи отдавна минал аборт. Така че съм твърдо против изказването на Щерев, че повечето случаи на проблемно забременяване се дължали на абортите.
Виж целия пост
# 10
Гласувах с НЕ. Нямам аборти.

ТЕМАТА Е ПО - ПОВОД ИЗКАЗВАНЕТО НА ЩЕРЕВ ЧЕ СТЕРИЛИТЕТА БИЛ ПРИЧИНЕН ОТ АБОРТИ ПО ЖЕЛАНИЕ. МОЛЯ ДА НЕ СЕ ПРЕВРЪЩА В СПОР ЗА ИЛИ ПРОТИВ АБОРТИТЕ[/size]
Виж целия пост
# 11
Точно така, Таня. И мисля, че тук трябва да гласуват само момичета с проблемно забременяване, за да може статистиката да е реална. И да има уточнения, както аз направих.
Не съм съгласна някой да ми чете морал, без да може да се постави на мое място. Аз тогава се чувствах още дете и нямаше да мога да бъда пълноценна майка, да не говорим пък и за това, че не бях срещнала и подходящия за мен човек.
Спирам дотук. Наистина, да не разводняваме темата и да не я превръщаме в спор за или против абортите. Извинявайте за офф-а, но просто не издържах Embarassed
Виж целия пост
# 12
Приемам извиненията Simple Smile Просто в момента съм много чувствителна на тази тема. Сега не бих направила аборт. И спирам да пиша в тази тема, за да не я разводнявам.
Виж целия пост
# 13
Не не съм.
Но имам един спонтанен в много ранна седмица.
Виж целия пост
# 14
Да и ме е много срам от факта. Бях на 20 години, съпруга ми (е, тогава още не бяхме женени) искаше да имаме дете. След 6 месечни опити забременя. Тогава се оказа, че той, видиш ли, не е готов. И в края на 3 месец тази бременност приключи. След 5 години родих сина си отново след 6 месечни опити да забремение. Благодаря на Бога за което!!! Но наистина бях уплашена, че няма да мога и се чувствах ужасно. И до днес жаля за това дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия