Да питам за ТВ в колата

  • 1 018
  • 15
Чудим се с мъжа ми, дали да не монтираме един. Понякога Сами е спокоен, но понякога е малък ад при пътуването.

Има ли някоя от вас такава екстра и заслужава ли си?
Виж целия пост
# 1
здр,
аз съм КАТЕГОРИчНО И БЕЗАПЕЛАЦИОННО ПРОТИВ!!
.наши приятели сложиха.не могат да я изкарат от колата като стигнат до парка или където..има книги,музика,касети с приказки,игри на думи и какво ли още не за забавление..
мен ако питаш и тв
от къщи бих изхвьрлила,та може би не съм критерии но аз професионално съм вирл противник на всякакви екрани за малки, че и за по-големи деца..няма нешо на к да не можеш да се научиш без тв в първите 5-6-7 години от живота си..
Виж целия пост
# 2
мислили сме и не сме против. за сега нямаме, но малкия не се залисва много по ТВ. оби4а да си гледа навън като пътуваме Simple Smile
Виж целия пост
# 3
За тв  newsm78 ...За какви разстояния става въпрос. Защо пък не? Ако не е залепен в къщи по 8ч пред твто на ден, то тогава едва ли би му навредило. И зависи какво гледа естествено. Или пък му вземете от тези преносимите  двд-та и му пускайте да гледа любими филмчета.
Виж целия пост
# 4
Той и Сами не се заглежда много, но едно филм4е от 20 мин. с Dora the Explorer, внася невероятно спокойствие у него  Twisted Evil
Иначе като гракне и запротестира, изнервя обстановката и дори със солети не мога да му запуша устата.

Виж целия пост
# 5
сега се загледах, 4е само 3 дни ни е разликата Hug
Виж целия пост
# 6
Привет Simple Smile

Аз съм почитател на PORTABLE DVD:) мъничко .... 7-inch-оvo чудо ... има си и специална чантичка за колата ... и е идеално ... отначало дъщерята много му се радваше ... това преди 6 месеца .... сега не токова .... но ако искаш спокино да караш докато идеш до малл-а... или там където трябва да ходихс .. няма нищо лошо да го пуснеш за 30 мин... тя така научи тех english алфабет .... пусках и едно ДВД на Sesame street и така за 1 седмция научи A,B,C,...до Z Simple Smile и числата от 1 до 10 Simple Smile тъй че стига да не е лепнаото детето по часове пред ТВ-то/ДВД-то, поне за мен, няма лошо Simple Smile


PS: hem sa i po-evtini tezi dvd-ta ... ot $90 v wal-mart do 400... az i kupih edno za $120 ot BestBUy i idva i s chantichak za kola... ako ne, ima po $9 chantichki ot walmart/target ...i ne ti trjabva instalirane ;;\
Виж целия пост
# 7
А тези портативни DVD-та къде могат да се монтират, защото малко трудно ще го държи в себе си. Почти съм сигурна, 4е след 10 секунди ще бъде хвърлено на земята  Grinning
Виж целия пост
# 8
Ima si chantichka , k/o ja slagash na sedalkata.. minava prez prednata sedlaka i 'visva' na garba na prednata sedalka .. taka che DVD-to e pred hlapeto
Simple Smile

i az dokato zatsepja kak se slaga mi otne 10 min Wink posle no problem Simple Smile

ima gi vav walmart chantickite - PORTBALE DVD BAG Simple Smile


http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=4241688
Виж целия пост
# 9
Кейси, според мен има смисъл, ако пътувата на дълги разтояния. По 3-4 часа и повече. Сами е още малък и дори сега да не се заглежда скоро ще му стане интересно. DVDтата в колите според мен ти осигуряват спокойно путуване. Та аз съм ЗА Wink
Виж целия пост
# 10
и аз съм за такова нещо, ние търсим двд+тв.
монтира се на гърба на предната седалка.

 моите и двете им става лошо като пътуват, а при моника го има и момента "писна ми на шапката, сега ще мрънкам" , та затова още повече желая такава покупка Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ние имаме.
Аз съм безкрайно доволна, че купихме.
Пътуванията минават в гледане на детски филмчета и детето не скучае.
Нашето е в чантичка с колани. Ползвала съм го в самолета, в колата, вкъщи.
Има смисъл от такава покупка!
Виж целия пост
# 12
Ние имаме.
Аз съм безкрайно доволна, че купихме.
Пътуванията минават в гледане на детски филмчета и детето не скучае.
Нашето е в чантичка с колани. Ползвала съм го в самолета, в колата, вкъщи.
Има смисъл от такава покупка!

Може ли да ми кажеш какво точно представлява и от тук ли си го купила Hug
Виж целия пост
# 13
Абсолютно съм ЗА Кейси.Ние имаме в микробуса, но то си е вграден телевизор, така си го купихме. Иначе съм виждала по шосетата в микробуси, малки екрани,които са закачени за тавана зад шофиора и сигурно се прдават, само да си го сложиш. Ако пътувате взимай и не бой се. Нещо ето такова примерно http://images.cardomain.net/products/avx/AVXVOH802DL.jpg
Виж целия пост
# 14
Ние имаме.
Аз съм безкрайно доволна, че купихме.
Пътуванията минават в гледане на детски филмчета и детето не скучае.
Нашето е в чантичка с колани. Ползвала съм го в самолета, в колата, вкъщи.
Има смисъл от такава покупка!

Може ли да ми кажеш какво точно представлява и от тук ли си го купила Hug

Ето го нашето.

Да, от Канада съм го купувала, преди година и половина може би.
Ние го експлоатираме много. Бял ден не е видяло. Grinning Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия