ПЮРЕ С ЧЕРЕН ДРОБ

  • 5 487
  • 6
Здравейте! Интересува ме давали ли сте пюрета с черен дроб и ако сте давали какви марки препоръчвате? В една книга съм чела, че в черният дроб се съдържат витамини от Б - групата и поради тази причина е полезно, но въпреки това съм малко предубедена и страхотно се колебая дали да давам на моето бебе. Той вече е  на 8м. и, по принцип, би трябвало вече да му давам. Моля Ви споделете с мен Вашия опит с тези пюрета и предпочитаха ли ги Вашите бебенца!
Виж целия пост
# 1
Аз съм давала на Ганчев и отделно домашно от пилешки дробчета, беше на около 11 месеца.
Виж целия пост
# 2
Просто погледни тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73620.0
Виж целия пост
# 3
На Ганчев, домашни не съм правила, щото ме е гнуссс Sick
Виж целия пост
# 4
Аз доколкото знам всякакви мръсотии се отлагат в черния дроб и не смятам да давам скоро. А вит. Б може да се набави от по-читави източници, каквито са зърнените култури.
Виж целия пост
# 5
НА ГАНЧЕВ ПЮРЕТАТА С ЧЕРЕН ДРОБ СА КАТО ВОДА. ПРОСТО НЕ МОГА ДА СИ ГО ОБЯСНЯ, ЗАЩОТО, ВСЕ ПАК, ЧЕРНИЯТ ДРОБ Е КАТО МЕСОТО. ВЧЕРА КУПИК НА ДРУГА МАРКА И УТРЕ ЩЕ ГО ПРОБВАМЕ.
Виж целия пост
# 6
Аз доколкото знам всякакви мръсотии се отлагат в черния дроб и не смятам да давам скоро. А вит. Б може да се набави от по-читави източници, каквито са зърнените култури.

100% съгласна със Стейси!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия