Таблицата или калкулатора

  • 14 414
  • 96
 Мили мами, с мъжът ми искаме второ дете, предпочитаме да е момче, не че ще го върнем ако е момиче  Laughing ! И така попаднах на таблицата и на калкулатора, обаче изчисленията на двете се разминават тотално. Искам да ви помоля, ако имате време да проверите в таблицата и в калкулатора, и да гласувате в анкетата кое е вярно за вашите дечица.

Ето линк към калкулатура http://babycalculator.hit.bg/

И линк към таблицата http://rozali.com/pregnancy.php?l=a&p=31


  bouquet
Виж целия пост
# 1
Честно казано  и двете грешат Cry  .Карайте на принципа проба-грешка,може и да стане Praynig
Виж целия пост
# 2
newsm09Проверих  и  калкулатора и  таблицата и не смятам, че може да се разчита много на тях.  Резултатите  бяха  следните:
stork-girlза  дъщеря  ми  -  според калкулатора е трябвало да бъде 65% момиче, според таблицата също е трябвало да е момиче; stork-boyпри   синът  ми  нещата стоят по друг начин - според калкулатора за момче са дадени само 26%, а според таблицата той е трябвало  да се роди  момиче.
[/size]
Виж целия пост
# 3
Първата не я отварям, а втората не ми позна.
Виж целия пост
# 4
  Първата не ми се отваря,а таблицата ми позна,ама има време,още не съм родила!Но съвпада с мнението на лекаря!
Виж целия пост
# 5
Първото не се отваря,а втората таблица позна.Проверих и за моя близка и на нея позна.
Виж целия пост
# 6
Аз не можах да гласувам. Crossing Arms И по двете ми даваше - момче, а пък аз си имам момиченце.
Виж целия пост
# 7
на първата ми дава момиче,а на втората и според доки момче
Виж целия пост
# 8
На мен и двете ми дават момче и момче родих. Не че вярвам много на такива неща, де ... Щом искате детенце - давайте смело, нали все ще го обичате!
Виж целия пост
# 9
Не гласувах, защото за сина ми таблицата показва момиче, а по калкулатора 49% момче и 51% момиче. За второто калкулатора ми показа по голям процент за момче, а по таблицата излиза момиче.... Така, че май е по- добре варианта с налучкването на пола на бъдещото бебе.

Успех с бебеправенето!
Виж целия пост
# 10
Проверих ги Wink За мен е калкулатора-по него си излиза момиче, каквото си имам Laughing
А по таблицата излиза, че е трябвало да имам момче.
Калкулаторът май отговаря на онова за смяната на кръвта при мъжа и жената
Успех Simple Smile Дано да оцелите пола Wink
Виж целия пост
# 11
Неможах да гласувам, защото при мен и двете ми познаха. Мисля си обаче, че по-скоро е съвпадение. Не разчитайте на такива неща, действайте смело пък каквото излезе  Wink
Виж целия пост
# 12
Нали знаеш как се определя полът на детето?

Зависи от няколко неща: киселинност на влагалището, близост на сексуалния акт до деня на овулацията, състезателният дух или издръжливостта на сперматозоида със съответната хромозома  Wink и ...божият замисъл за вашето детенце.  Mr. Green Heart Eyes

Виж целия пост
# 13
и двете познаха, на лято почваме с опитите за момиченце Grinning
Виж целия пост
# 14
Калкулатора не ми се отваря, таблицата ми позна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия