Рожден ден във Варна - идеи ?

  • 692
  • 10
Не можем да си харесаме място за първия ни рожден ден , и се надявам да ни помогнете  Hug
Виж целия пост
# 1
В събота ще ходим на детско парти в KFC, ще ти дам пресни отзиви Wink
Заведения, в които съм ходила са 'Барби' и '1001 приказки'. В първото, ако партито е през седмицата - бива, макар едно плато сандвичи за деца 250гр. да струва 7-8 лева Shocked, в събота и неделя, обаче е страшно претъпкано и задимено. В '1001' Приказки съм ходила само през седмицата и не съм особено очарована. Да не пропусна 'Замъкът' - там не е за хора, за деца, пък, съвсем.
Виж целия пост
# 2
Барби, по- добра идея нямам... Детски кът има и в Маестро, но там трябва да е събота или неделя, малко е мястото за игра, иначе си има ,, кака,,  да ги занимава.
Виж целия пост
# 3
skapa se kirilizata-sorii!
pizza Bandi/obrazcov dom/pizza Maestro,KFS,biliardnata zala na k-s Horizont....vesel praznik! Grinning
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви , но нито едно от изброените заведения не става за толкова малко дете  Sad Надявам се все пак нещо да намеря  Praynig
Виж целия пост
# 5
Един съвет: на тази възраст  най- добре у дома Peace Успех в търсенето!
Виж целия пост
# 6
Един съвет: на тази възраст  най- добре у дома Peace Успех в търсенето!

И моят съвет е същият, но ако все пак държиш да е в заведение, се сещам за новата \годзила - на вторият етаж не се пуши и е подходящо за деца, но е трудно за пренасяне на колички, защото има много стълби.
Весел празник!  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Къде точно се намира тази годзила?
Виж целия пост
# 8
на пазара точно срещу рибната борса се намира новата Годзила.За РД на малки деца е хубаво и в Макдоналдс-поне не се пуши.Така нар.детски заведения са още и 1001далматинци/до пожарната,аи ниакъде и по кварталите имало още/Барби,Замъка,в Гала кафе има детски кът.Нашия първи РД празнувахме в една квартална сладкарничка,като бяхме е запазили само за нас без външни хора-получи се добре.Отново весел празник и успех в търсенето!
Виж целия пост
# 9
Един съвет: на тази възраст  най- добре у дома Peace Успех в търсенето!
И аз мисля така, много мислих да отидем на заведение, дори обмислях варианта за заведението "Барби", страхотно е за Р.Д.. Но по съвет на майките реших да го напрвя в къщи с родата. И не съжалявам, детето е малко нищо няма да разбере от цялата работа, само родата ще се радва. Аз обмислям като стане на поне 3г. да го направим на заведение, да разбира малко че да се нарадва детето.
Виж целия пост
# 10
Whistling и на нас ни предстои рожден ден и аз не знам къде ще го правя ??? дайте съвет и на мен  #2gunfire пове4ето са мизерия или лошо обслужване
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия