Мнения за ножове Делимано

  • 33 642
  • 62
# 30
 Сега ме замислихте за ножовете на Tescoma Presto.Порових се из нета, но само онлайн ли се продават, по веригите дали ги има?Вие от къде си ги купувате?Сякаш искам дая го видя дали ще ми е удобен, едно е на картинка друго е на живо.Толкова голяма нужда имам от ножове.В кухнята ми имам една камара и само един ми е удобен.
Виж целия пост
# 31
От карфур сме ги зимали нашите. Продават се по отделно, а по едно време имаше и промо на целия комплект с поставка.
Виж целия пост
# 32
 Благодаря, задължително ще отида.
Виж целия пост
# 33
О никак не са лоши даже Тескомата, само дето не умея да ги точа както трябва. Съвсем прилични спрямо цената си. Те имат и висок клас, нашите са от най-обикновените едни със синя пластмасова дръжка. Сега на плота си седят и двата комплекта и си ползвам който ми е удобен Simple Smile)))

И моя е от този клас .Купи си едно такова точило .Лесно се точи с него.
Виж целия пост
# 34
Купете си точилото на Бьорнер,има го по-магазините на Телешоп.
Хубаво е,много.
А ножовете*Tescoma*ги има и в Техномаркет в сайта,в магазините не знам
Виж целия пост
# 35
Имам два ножа на Tescoma от серията Azza. Единия го купих от Карфур, на втория му направих едно голямо издирване и го взех от нета. Много са добри! Точа ги с точило от 7 лв. купено от Бриколаж и съм много доволна.
Виж целия пост
# 36
точно тази серията*Azza*търся и чета че е най-доброто от марката!
Тях ги намирам в Техномаркет в сайта,после ще ида и до там!
Мерси много
А има и магнитна лента в Карфура в един магазин,ще си я взема и с това решавам нещата Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Май недоволните са повече от доволните.
Мъжът ми е фен на ножовете и иска винаги да купуваме - двама човека сме, а имаме 12 ножа вкъщи и сега пак иска да си купим. Истината обаче е и че на мен не ми вдъхват доверие тези в Кауфланд. Ще следя мненията ви.
Виж целия пост
# 38
Най-лесния тест е само един нож например универсалния и който е доволен си зима и други, а ако не острите си го по-често и така  Mr. Green Шегувам се! Вече някъде две седмици ги ползваме, за сега са добре. Леко да вмъкна, че в къщи имаме и един нож среден - куча марка, купен точно от няква разпродажба в Кауфланд за 2 лв. И до ден днешен - втора година си реже супер! Само дето е грозничък и не става да си го пльоснеш на плота и за това си седи в чекмеджето  Sunglasses
Виж целия пост
# 39
и мъжа ми много обича да купува ножове и се запали да купува големия на Делимано, но и аз чакам за отзиви...Преди 2 седмици взех тези на Бьорнер, че цената им ми се видя много добра...засега режат страхотно, но мисля и Делимано да вземем (в къщи повече от ножове няма Embarassed)
Виж целия пост
# 40
Момичета, кажете според вас кои ножове са по добри и  си  заслужават повече, тези от Кауфланд на Делимано или тези на Бьорнер от рекламата ? 
Виж целия пост
# 41
тези на Бьорнер режат уникално засега (да видим докога) особено този за месо, направо кеф ми прави като кълцам месце на късчета, все едно е масло...
точилото им наистина е страхотно,та  сега всички ножове в къщи всъщност режат перфектно...
обаче в неделя ще взема този сантоку на Делимано, че май много ми харесва...вероятно отначало ще реже супер като всеки нов нож, но и за по нататък с това точило нямам грижи...(спрях се първо на Бьорнер, заради цената най-вече, а и в темата за рендето имаше отзиви, че са много добри)
Иначе мъжа ми смята, че тези на Делимано ще да са по-добри, така му изглеждало...че са по-стабилни, каквото и да означава това  Laughing
Виж целия пост
# 42
Мисля,че с Бьорнер,няма да сгрешите,цената е страхотна и качеството също.
Виж целия пост
# 43
тези на Бьорнер режат уникално засега (да видим докога) особено този за месо, направо кеф ми прави като кълцам месце на късчета, все едно е масло...
точилото им наистина е страхотно,та  сега всички ножове в къщи всъщност режат перфектно...
обаче в неделя ще взема този сантоку на Делимано, че май много ми харесва...вероятно отначало ще реже супер като всеки нов нож, но и за по нататък с това точило нямам грижи...(спрях се първо на Бьорнер, заради цената най-вече, а и в темата за рендето имаше отзиви, че са много добри)
Иначе мъжа ми смята, че тези на Делимано ще да са по-добри, така му изглеждало...че са по-стабилни, каквото и да означава това  Laughing

-Не мисля,че са по-добри Делимано,та те са и скъпи,а пък са Китайски.Та на Тескома,са на същата цена и са доста по-добри.
Сметнете целия комплект Ви излиза доста скъпо за китайски ножове.
Виж целия пост
# 44
А какво ще кажете за предлаганите от Делимано керамични ножове на Киосера ?
Близки приятели ми ги похвалиха и реших да ви попитам какво ви е мнението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия