Цикъл през кърмаческия период

  • 393
  • 9
Мили мами,
искам да ви питам - след като веднъж ви се възобнови цикъла - а все още кърмите - редовен ли ви беше - в смисъл идваше ли ви на някакъв регулярен период (на колко дни)? Мен за пъви път преди месец и малко ми се възвърна цикъла...но ни вест, ни кост този месец.... Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes

Та моля ви - кажете ми..... как е при вас???

Все още се кърмим в 8 сутринта, в 17 следобед и 21 вечерта и "Н" на брой пъти през нощта!
Виж целия пост
# 1
на мен специално цикъл ми доиде малко след като родих и от тогава не ми е идвал,но разбрах че това е до ген,мойта майка не е имала докато ме е кърмила т.е до 1,1 година
Виж целия пост
# 2
На мен ми се възобнови приблизително месец и половина след раждането и оттогава ми е съвсем редовен на около 29 дни. И това при положение, че кърмя усилено. Но всичко е индивидуално явно - аз се бях настроила да си изкарам още година без цикъл, ама не би Sad
Виж целия пост
# 3
идва си, когато си иска Mr. Green, но то е нормално, така че няма проблем Grinning
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай,нормално е да не е редовен веднага след възобновяването си.На мен ми дойде 8-9мес.след раждането и едва след годинката се нормализира.А ,и да не се шашкаш ако бебо неще да суче през това време-променя се телесната миризма на майката и това понякога ги плоши-но можеш да цедиш с помпата и като ти свърши си караш пак от гърдите.
Виж целия пост
# 5
Дойде ми около месец и половина след раждането и оттогава всеки месец точен като швейцарски часовник - на една и съща дата всеки месец (т.е. през 30 дни) Crazy
Пък аз се надявах, че ще намажа някой и друг месец без цикъл заради кърменето, ма ми излязоха криви сметките Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
когато родих баткото цикъла ми се появи за пръв път когато той беше на шест месеца. След това имаше един два месеца когато не беше съвсем редовен, но после си се нормализира. Сега още нямам цикъл - дано да не се появи скоро Praynig
Виж целия пост
# 7
При мен дойде на 4-тия месец и е редовен на 29дни, сравнително болезнен. Преди ми беше нередовен и без признаци и заради това се хванах късно бременна  Embarassed
Виж целия пост
# 8
При мен от 3-я месец след раждането е като по часовник.
Виж целия пост
# 9
Момичета благодаря за отговорите! Днес вече съм спокойна! Имам добри новини така да се каже - е с закъснение от 7 дни Simple Smile но все пак - ура!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия