Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 87

  • 31 405
  • 739
# 480
Момичета, ей ма на и мен
малко остана до чаршафките, чакани като циганско лято Mr. Green Mr. Green
Софи, много добре казано, право у Десятката
учи си урока Ага-та, като не е научил първия път, ще се явява на Втора сесия, ха дано е успешна Mr. Green Mr. Green
Крайно време беше някой да даде урок на всесилния Ага, и да се опъне на Асланбашовия халифат Mr. Green
бебето, Юсуф, семейната чест, име и т.н
айде стига
нашата им разрита кошниците Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Роси, резюмето е страхотно hahaha hahaha hahaha
особено накрая Мелих като попита-Кое от всичко тове е шега?/сватбата, незаминаването, бебето/ Joy Joy
Арфи, страхотни снимки Hug
Светлич, ако изгледаш първи сезон, ще разбереш що му се лютиме на Ага-та, но и не пречи да му бършем сълзичките, особено Роси Joy Joy Joy

това интервю, незнам дали е слагано, едно момиче го даде в другата тема, много са сладки
http://www.youtube.com/watch?v=Wy79HzuELQc
Виж целия пост
# 481
Привет, Гале! Heart Eyes  Hug Благодаря за интервюто, слагали сме го отдавна и в трите издания на темета, мисля, че и в началото на сезона също го слагах, но и сега е точен моментът.... Имаше и още едно с торта, празнуваха нещо и на трето съм попадала, в което Гюла развеждаше журналистите за да покаже имението.....

Започна и то с чаршафките.... newsm68 newsm68 newsm68 Приятно гледане! Grinning Grinning Grinning

Ааааа, руснаците по- хубаво го бяха превели, Йомер и' каза , че когато спи, при нея работи не логиката, а сърцето...... Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 482
wavey, отново  Rolling Eyes
Успях да хвърлих едно око, но само в началото на повторението Weary, снощи галиба, съм мигала  newsm78  Embarassed

Феяз - Йомер
.........
Ф: Сърдит ли си на Джерен?....
Й: Не! Нищо подобно! Тя ми е сърдита. За какво ли?.....
Ф: Тя е сърдита на всички!....

Не знам колко е болно това момче, но май е по в час, от всички други  newsm78 А на актьора - евала   newsm10, прави страхотна игра  smile3501

Дияр
......Джерен не замина за Австралия.....
......Бременна е от Йомер.....
......Йомер я откри и се ожениха...

  hahaha hahaha Резюме  Rolling Eyes Laughing на десетина/наши/серии #Crazy - кратко и ясно   Joy Joy Joy Пък и какво ли друго можеше да се случи, яяя  newsm78 - пустата му и  ЛЮБОВ -   ooooh! Mr. Green 
 newsm09"Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов"
Хайнрих Хайне
  Rolling Eyes
"Да престанеш да обичаш, е като да престанеш да пушиш. Всичко изглежда под контрол, докато не се напиеш..."   newsm53 smile3503  /Източник  Thinking: някъде в нета/

Мелих и Дияр

М: ....Ако ти си бременна от мен, ще махнеш ли детето?.....
Д: ....Не! Никога!.....
М: ....Еее, значи Джерен обича Йомер!...

Страхотно заключение  hahaha hahaha hahaha, НО  Naughty много вярно   newsm53 smile3503 smile3521hahaha hahaha hahaha hahaha

Чао, до по-късно   love001


Роскааааааа....прекрасна равносметка,супер заключение и обяснение за всичко....за сладкото мъчение ,наречено лИбоФфффффф.... newsm10 smile3521 smile3501  love001

Росиииии! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Великолепна хрумка!  bouquet  bouquet  bouquet

Светлиииич! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сезон 1 си се нуждае от сериозно гледане, тогава Джерленка хем я жалех, хем не можех да разбера как удържа на ухажванията на агата.....

Виж целия пост
# 483
Ха, замузена била Зелиха, много бързо си се ориентира даже! Joy Joy Joy


А този гадник Азиз повече не мога да го гледам, такава отврат..... bash bash bash


Ееееееее и пак не преведоха обръщението на Йомер: скъпа, трябва да поговорим! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Прекрасни, великолепни, толкова влюбени са, а Джерленчето просто ме накефи, само така, терор, бунт, борба, но капитулацията да си остава тайна! Joy Joy Joy

И Гюла си го получи! Joy Joy Joy

Не усетих кога мина срията, беше много приятна, само спомените за убийството на Мустафа да ни бяха спестили, всъщност, мисля, че това е първия път, когато го виждаме цялото..... Много жестоко, садистично, гавра си беше, а и сега с Мериемджето - още по-страшна! Тя май чак сега се усети, че няма измъкване, до този момент като че ли все хранеше надежда..... Наивно постъпи, милата, много ми е жал! Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 484
Силен епизод ...брилянтни изпълнения на Tülin Özen/ Мериемдже и Olgun Şimşek /Азиз...трудно е да ги възприема като второстепенни герои..много силен сценарий точно тук.  bouquet
Виж целия пост
# 485
дааа, Тюлин изигра великолепно ролята, направо нямам думи Sick
можеха да спестят толкова подробно убийството на Мустафа, беше гадно, но явно това трябваше за да разбере Мери че няма връщане назад.
иначе както Арфи каза-розовките чаршафи и после война Joy Joy Joy
"Или всичко, или нищо, играем по твоите правила Юмер Асанбаш" Mr. Green Mr. Green
да го видим хубаво ли е да си без избор, в ролята на подчинен Mr. Green Mr. Green
кат не си е научил навремето урока, сега ще повтаря семестъра Mr. Green Mr. Green
Дияр и Мелих както винаги черешката на тортата, как само я защитаваше, пък после я овика Joy Joy Joy
и за капак Гюла кат....на..рана Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 486
smile3521 smile3521 smile3521 Да, Гале, много се изкефих, Йомер само чака Джерен да каже нещо и веднага застава на нейна страна и потвърждава, и как умело се правят, че всичко това не е нарочно, а в името на семейството..... Хубаво е, че не дават и да са се уговорили предварително за подобен бъзик с Гюла и Халил, а само тъничко се подсмихват..... Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 487
Силен епизод ...брилянтни изпълнения на Tülin Özen/ Мериемдже и Olgun Şimşek /Азиз...трудно е да ги възприема като второстепенни герои..много силен сценарий точно тук.  bouquet
Софи, защо второстепенни? Пише ли го някъде, аз си ги приемам като главни... Мен повече ме е яд, че не са отделили по-голямо внимание на Дияр и Милих, много са свежи двамата и любовта им, и тя такава!!! smile3521 smile3521 smile3521 Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 488
явно си учи бързо урока Wink
преди как я унижаваха, и той също, спинкаше си по хотелите и диваните, сама се покани на оня прием, въобще като завряна снаха беше, кошмар ooooh!
сега да ти е кеф да ги гледаш, уж на война, ама....развяват розовите чаршафки...... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
айде и мери-то да се прибира с Юсуф, Алишко със Зелиха-та и всичко ток и жици Mr. Green Mr. Green
Гюла и Халил на околосветско, с еднопосочен билет и всичко ще се нареди Mr. Green Mr. Green

Арфи, тя дияр не знам каква адвокатка е, че на работа май не ходи, по-скоро е персонален адвокат на Джерен, Мелих на Юмер Joy Joy
Виж целия пост
# 489
Силен епизод ...брилянтни изпълнения на Tülin Özen/ Мериемдже и Olgun Şimşek /Азиз...трудно е да ги възприема като второстепенни герои..много силен сценарий точно тук.  bouquet
Софи, защо второстепенни? Пише ли го някъде, аз си ги приемам като главни... Мен повече ме е яд, че не са отделили по-голямо внимание на Дияр и Милих, много са свежи двамата и любовта им, и тя такава!!! smile3521 smile3521 smile3521 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Все пак историята е на Джерен и Йомер и с тях започна сериала .
Виж целия пост
# 490
явно си учи бързо урока Wink
преди как я унижаваха, и той също, спинкаше си по хотелите и диваните, сама се покани на оня прием, въобще като завряна снаха беше, кошмар ooooh!
сега да ти е кеф да ги гледаш, уж на война, ама....развяват розовите чаршафки...... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
айде и мери-то да се прибира с Юсуф, Алишко със Зелиха-та и всичко ток и жици Mr. Green Mr. Green
Гюла и Халил на околосветско, с еднопосочен билет и всичко ще се нареди Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy Утре, утре ще е злополучното гости- ха, ха, ха..... И Халил, и Гюла имат талант за комедийни актьори..... Даровете ще им натежат..... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 491
Ехоо wavey

Цитат:
Започна и то с чаршафките.... newsm68 newsm68 newsm68 Приятно гледане! Very Happy Very Happy Very Happy

Ааааа, руснаците по- хубаво го бяха превели, Йомер и' каза , че когато спи, при нея работи не логиката, а сърцето...... hearts hearts hearts


Арфи, и аз точно това си мислех, че превода на руснаците не знам дали е по-верен, но и на мен повече ми харесва:roll:  Embarassed

В последните серии ми омръзна от Азис -  тоя "червей" вече не мога да го дишам - то бива бива гадно човече, ама чак пък толкоз  ooooh! Покрай него и Мерито вече не ми се гледа  Mr. Green Като гледах на лаптопа, нали прескачам с мишката, не ми се виждаше, че са отделили толкова много екранно време за него, но сега  #Cussing out
 
Обаче, видяхте ли, че наистина Йомер беше прегърнал първи Джеренчето  Shocked - използвал е намалението, че е заспала и си е мушнал ръчичката под нея  hahaha hahaha hahaha, Ама и тя се възползва  Laughing, как се гушна в него  Joy Joy Joy А на сутринта се прави на ощипана мома  hahaha hahaha hahaha

Верно ли  newsm78 в първи сезон Йомер не е носил халка, защо ми се стори, че след сватбата имаше халка на лявата ръка  Thinking, май ще трябва да ходя на поправителен  ooooh!

Дияр и Мелих бяха много сладки - "Това за солта ли е или за да не говоря за Йомер и Джерен? -  За солта" - /или нещо подобно беше разговора/  hahaha hahaha hahaha Страхотни са  Laughing

Зелиха накрая осъзна за какво иде реч - Алишко я вкара в пътя  hahaha hahaha hahaha

Джеренката ме накефи - как ги им лази по нервите на Гюлка и Халил  newsm44, но и Агата е съпруг на място - показа пред всички, че е съгласен с нея и е на нейна страна, дори и по въпроса за фамилия Каракоджак  newsm10

Като се сетя друго Thinking пак ще пиша, че малко ме разсеяха /трябва от 21ч.-22ч. да изключвам всички телефони  Mr. Green/      
Виж целия пост
# 492
Силен епизод ...брилянтни изпълнения на Tülin Özen/ Мериемдже и Olgun Şimşek /Азиз...трудно е да ги възприема като второстепенни герои..много силен сценарий точно тук.  bouquet
Софи, защо второстепенни? Пише ли го някъде, аз си ги приемам като главни... Мен повече ме е яд, че не са отделили по-голямо внимание на Дияр и Милих, много са свежи двамата и любовта им, и тя такава!!! smile3521 smile3521 smile3521 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Все пак историята е на Джерен и Йомер и с тях започна сериала .
А, да, от тази гледна точка, приемам, но иначе ММ си бяха централна двойка, даже в определени моменти дружките ги харесваха почвече от Йомер-Джерен..... Наистина любовта им беше като извън реалностите.....
Виж целия пост
# 493
Арфи, чудесни снимки/чак ми се допи портокалов сок hahaha/
Росиии, права си, той си мушнал ръчицата под нея Mr. Green
пък тя се гушна в него, и на сутринта...аха да си го цунка...ма бързо се съпикяса hahaha hahaha
сега ще ме карате да ходя при руснаците да гледам подробно, явно нашия превод пак бледнее Thinking
Виж целия пост
# 494
Joy Joy Joy Гале, само 2-3 места са, но са по- подробни в изказа руснаците.....

Да, Роси, Йомер наистина не носеше халка, а само прословутия си пръстен, който тук минава за родов на Агата, а всъщност, точно от този период е историята му..... Май го слага на ръката си, когато се ражда синът им и дава някакъв обет или обещание на Дийдем, свързан с този пръстен и от този момент, така завъртат сценариите на филмите му, че все има пръстен заместител.... Забравила съм вече, но нещо подобно казваше в няколко интервюта, Слънчето ни ги преведе.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия