Трета сливица!!!!!- Специалист УНГ

  • 3 101
  • 14
Здравейте майчета, детенцето на моя приятелка има проблеми с третата сливица, три АБ за един месец смени. Молбата ми е ако имате информация за добър специалист УНГ да ми дадете координатите. Предваритерно Ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Здрасти,
 преди години се наложи да оперират третата сливица на големия ми син.Отидохме в Исул-там има детско отделение УНГ.Докторите бяха много добри!!!  bouquet
Сигурна съм,че и сега са същите лекари,на които можете да имате пълно доверие.
Успех на приятелката ти и ако искаш можеш да пишеш  за това как са се развили събитията. newsm10
Виж целия пост
# 2
За кой град става дума?

Дияна я водих в МВР б-ца, София, при д-р Петров. Доволна съм, работи с касата.
Виж целия пост
# 3
В град СОФИЯ!
Виж целия пост
# 4
И ние сме доволни от Петров в МВР б-ца, но ходих и в ИСУЛ за подтвърждение на диагнозата.
Виж целия пост
# 5
В ИСУЛ са добри професионалисти , и мен самата там оперираха и то като голяма , трябваше вече с пълна упойка , бррррр...
Децата са голяма работа , като кученца са , после нищо им няма .
Виж целия пост
# 6
Доц. д-р Иван Тодоров, но имам само адреса на частния му кабинет - кв. "Лозенец", ул. Димитър Хаджикоцев" 102, вх. А, партер.
Виж целия пост
# 7
От специалистите в ИСУЛ съм разочарована, такова грубо отношение към дете не съм виждала на друго място и то в Детско отделение при това.
Може ли на едно 3 год дете да викаш и крещиш все едно пред теб стои възрастен.
Безумие страхотно.
Благодарна съм  на Шани от форума, че ми даде координати, на Човек преди всичко, специалист УНГ, но най-вече знае как се работи с деца.
В ИСУЛ няма да стъпя повече, при нужда само при въпросния лекар оттук насетне при нужда.
Ако искаш ми пиши на лични да ти изпратя координати.
Става дума за частен прием. Въпросният лекар няма подписан договор с НЗОК- това за уточнение.
Виж целия пост
# 8
Ние сме доволни от др.Френгов в транспортна болница.Много е внимателен и обяснява всичко много подробно.
Виж целия пост
# 9
Д-р Св. Първанова в 5-та градска б-ца.
Виж целия пост
# 10
Мното съм доволна от д-р Костов.Работи в поликлиниката на Военна болница и със Здравната каса.Лекува с хомеопатични капки.Голямата ми дъщеря с тях се оправи.
Виж целия пост
# 11
Мен ме оперираха в 3та (бившата 1 работническа). Там също има добри специалисти.
Виж целия пост
# 12
Деница и Лиорена, кажете координатите на вашите доктори, моля  Praynig
Виж целия пост
# 13
Доц. Тодоров - сл. тел. частен каб. 865 10 71, 0888308914 - голям темерут е, но е доста добър лекар!
Виж целия пост
# 14
Д-р Св. Първанова! Изключително внимателна, прекрасна и отличен специалист! Познавам я лично, както и мъжат и, който е педиатър! Ако искаш мога да ти дам GSM или сл. тел, даже днес и утре е дежурна в 5 градска!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия