Дълъг протокол???

  • 1 933
  • 4
Моми4ета,

Ако има някои от вас които са минали през т.нар. "дълъг протокол " за инвитро моля кажете не6то по-ве4е - таблетки ( какви?)ли се вземат отна4ало и после инжекции и необходимо ли е да съм под наблюдение за парвата седмица или мога да си ги гълтам без да ходя да ме гледа доктора.Какви са предимствата ?Не намерих нищо на саита.

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Ами то е различно тук например никой не предписва противозачатъчни за да започнеш с процедурите по стимулиране и поне при мен всичко беше с инжекции хапчета нямаше стимулацията ми беше около месец и половина заради една малка киста заради която стимулацията ми се удължи.Тук първия вагинален скенер се прави на 21-ят ден от започването на инжекциите.Твоя доктор не ти ли обясни как протича процедурата и въобще какво включва.
Виж целия пост
# 2
Моми4ета,

Ако има някои от вас които са минали през т.нар. "дълъг протокол " за инвитро моля кажете не6то по-ве4е - таблетки ( какви?)ли се вземат отна4ало и после инжекции и необходимо ли е да съм под наблюдение за парвата седмица или мога да си ги гълтам без да ходя да ме гледа доктора.Какви са предимствата ?Не намерих нищо на саита.

Благодаря предварително.

Ами зависи в кой център ще правиш ин витрото.Защото всеки център доколкото разбрах си действа по негов си собствен начин.Така че ако напишеш по конкретно в кой център ще бъдеш може би ще получиш и повече отговори.Успех Laughing.Аз съм по дълъг протокол, но правя ин витро във Варна имах позната която също беше по дълъг протокол, но прави в София и всеки център си води процедурата по свой начин
Виж целия пост
# 3
Пета,
Благодаря за вклю4ването.Не знаех 4е всеки център си работи по своя програма.Ще правя в клиниката на Щерев,в неделя летя за БГ,аз съм в Лондон.Просто исках да имам колкото се може по-ве4е информация,за да знам какво да искам,защото сам много разо4арована от предишния ми лекар,които изобщо не ми каза 4е лигавицата на матката ми е само 4.5 мм,вапреки 4е ме гледа 3-4 пати преди трансфера,да не говорим 4е не ми даде никакви допалнителни лекарства за удебеляването и ,освен каквото обикновено се дава за стимулация по къс протокол.Сега не искам да деиствам на сляпо.
Благодаря все пак.Успех ти желая.
Виж целия пост
# 4
Пуснах ти бележка.Успех Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия