Свободата на мазането при хранене?

  • 1 236
  • 36
Я да ви питам до колко позволявате на децата си да мажат и цапат когато се хранят Laughing.Не ви ли писва понякога да преобличате дрешки след хранене което е било придружено с бъркане в купичката и съответно мазане до ушите Crossing Arms.Колко често давате свобода на децата си да се забавляват с това или бързате да ги нахраните и да се върнете към останалите си занимания?
При нас е различно.Обикновено се храни бързо и безропотно, но........има моменти в които просто иска да маже и цапа около себе си и това определено му доставя удоволствие.Оставям го, макар и след това да ми отнема доста да го преоблека и измия столчето за хранене, че и около него. Mr. Green
Виж целия пост
# 1
На нея й давам празна пластмасова чиниика и пластмасова лъжичка, сядаме на масата и се храним взаимно, бързо, чисто, лесно  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Няма свобода Naughty Слагам го в столчето за хранене, аз държа купичката с яденето, давам му някаква играчка, за да се забавлява, докато яде, че иначе не иска Rolling Eyes Rolling Eyes и го храня.
Нямам нерви да го гледам как маже и плещи навсякъде. Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
При нас няма свобода, защото, ако му позволя да пипне храната, той ще си изсипе купичката на главата  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Няма свобода Naughty Слагам го в столчето за хранене, аз държа купичката с яденето, давам му някаква играчка, за да се забавлява, докато яде, че иначе не иска Rolling Eyes Rolling Eyes и го храня.
Нямам нерви да го гледам как маже и плещи навсякъде. Crossing Arms
Същата картинка сме Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Лелеее, само аз ли разрешавам непозволени неща   ooooh! Blush
Виж целия пост
# 6
От време на време го оставям да вършее след хранене. Постилам под столчето едно парче мушама и го оставям да цапоти  Grinning
Виж целия пост
# 7
 Дамаянти вие с  Кейси сте много добрички и търпеливи. Аз не бих могла да го изтърпя. Бързо, бързо набутвам колкото мога и когато започне мазането и бъррррркането идва края на храненето.
Виж целия пост
# 8
ООооо никак не давам. При нас само малко да падне(трохичка), и полудявам. Не знам как имате нерви. Аз като цяло много се ядосвам ако се изцапа, а като знам че тепърва ми предстои голямото мазане ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Тя изявява голямо желание да бърка в купичката, ама не давам аз Naughty
Виж целия пост
# 9
При нас само малко да падне(трохичка), и полудявам.
hahaha

Знаеш ли колко бързо се свиква  Laughing
Да не говорим, 4е в момента целия хол е осеян с оризови пръчици  Laughing
Виж целия пост
# 10
Давам й втора лъжичка, за нея и така храненето е забавно и не се проточна с часове.От няколко седмици  успява да пъхне в устата си половината ядене самичка  без инциденти. И тъй като много иска да се храни сама- в последно време  й давам кисело мляко, в което тя бърка и си загребва, а аз през това време й давам от яденето.
Виж целия пост
# 11
При нас няма свобода, защото, ако му позволя да пипне храната, той ще си изсипе купичката на главата  Mr. Green
И при нас е така  Peace
Виж целия пост
# 12
При нас само малко да падне(трохичка), и полудявам.
hahaha

Знаеш ли колко бързо се свиква  Laughing
Да не говорим, 4е в момента целия хол е осеян с оризови пръчици  Laughing
Офф, лощото е, че се карам и на детето Blush Embarassed Rolling Eyes Май съм доста сбъркана Sick Трябва да променя нещата хич да не е Blush
Виж целия пост
# 13
NaughtyИзобщо не го оставям малкия да се цапоти. Слагам го в столчето за хранене, давам му някоя играчка и започвам да го храня. По принцип се храни доста чисто - с един лигавник може да мине и цял ден и вечерта да е още чист. Понякога проявява капризи и е възможно да ми бутне ръката и да разлее лъжицата, но аз вече до такава степен съм му свикнала, че реагирам доста бързо.
[/size][/color]
Виж целия пост
# 14
Малкия не проявява желание да цапа около себе си , доста чисто и културно се храни ( засега ) . Ако много се върти в стола му давам играчка и толкова . Може би , защото доста обича да си хапва и затова не прави поразии !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия