Обувки PRIMIGI?

  • 34 894
  • 175
Някой да знае дали в БГ продават от тези обувки?Доколкото знам ги шият в Добрич на ишлеме newsm78Мислех,че са предимно модели за деца,но като видях в сайта им модели и като за нас-влюбих се в няколко CrazyЕто сайта ако някой иска да разгледа Grinning
www.primigi.com
Виж целия пост
# 1
Неведнъж съм купувала на сина ми обувки PRIMIGI.Не знам къде имат фирмен магазин,но аз съм виждала тази марка в различни магазини.
Виж целия пост
# 2
Да, има ги у нас, Калоян проходи с обувки Примиджи и съм много доволна  thumbsup
Правят се в Добрич, в София ги има в магазините на Стил-99, магазина на  бул.Патриарх Евтимий 25, в безистена на ул.Пиротска 3 и в др. магазини също.
Виж целия пост
# 3
А дали моделите са същите като на сайта,защото аз есента колкото и да търсих обувки,не съм виждала тези модели никъде.
Виж целия пост
# 4
Тогава и аз ходих в този магазин,еми по-грозни обувки не бях виждала,а за момиче нищо нямаше.
Виж целия пост
# 5
Виждала съм страхотни обувки и ботушки от тази марка в ЦУМ в магазина за детски обувки на последния етаж. Бяха обаче на някакви космически цени. Не знам по принцип ли са толкова скъпи тези обувки (от 100 лв. нагоре) или просто в този магазин прекаляват с цените.
Виж целия пост
# 6
Primigi  нямаше ли в ЦУМ? newsm78. Но на съвсем различни цени
Иначе и аз съм ходила до онова магазинче на Пиротска и нямаше един свестен модел
Виж целия пост
# 7
Primigi  нямаше ли в ЦУМ? newsm78. Но на съвсем различни цени
Иначе и аз съм ходила до онова магазинче на Пиротска и нямаше един свестен модел

Точно в ЦУМ, в магазина на КиК ги има и цените са между 100 и 200 лв. Ако наистина се шият в България и могат да се намерят на по-поносими цени би било чудесно Thinking
Виж целия пост
# 8
Аз исках да разбера дали има по магазините дамските модели.Иначе детските в Пловдив са между 20-50 лв,какви са тия цени в ЦУМ newsm78
Виж целия пост
# 9
Къде ги има в Пловдив?
Виж целия пост
# 10
Дано да съм полезна  с информацията,  но Примиджи се шият в Добрич, аз лично закупих на големия си син обувки за 26 лв (той носи 35-36 номер). Естествена кожа отвсякъде лепки , удобни.  Малките номера бяха на цени от 16 до 24-5лв. Имаше страхотни модели за момиченца Cry. Не съм от Добрич , но рабрах , че са направили шоурум в завода и спокойно може да се пазари. Аз смятам да ги посетя напролет. Тогава ще дам отзиви.

Да добавя видях , че някой пита за дамски модели.Пак от там есента си взех  кафяви ботуши до коляно естествен велур , малко спортен тип цена 40 лв. Laughing. Страхотно качество. 

Сега отворих сайта. Още едно пояснение, моделът на сина ми е точно Fingald (цената по-горе 26лв). 
Виж целия пост
# 11
В Пловдив,почти пълна колекция и най-добри цени ще намериш в магазин "Касида"-намира се зад кино"космос"/бивше"Комсомол""-като застанеш пред киното хващаш уличката от дясната му страна и на първия ляв ъгъл е магазина.С кола се влиза откъм Гръцкото консулство.Дано да се ориентираш,но стигнеш ли квартала питай някой-ще те упътят.Аз купувам обувки само от там и най-скъпите са около 30лева.
Виж целия пост
# 12
Неведнъж съм купувала на сина ми обувки PRIMIGI.Не знам къде имат фирмен магазин,но аз съм виждала тази марка в различни магазини.
Ориентировъчно цената е била 25-30 лева.
Виж целия пост
# 13
има детски обувки на цена от 26-36лв. (26 лв поне толкова бяха в КК преди 2г. тогава купих едни на малкия, но нещо не бях очарована чак толкова от подметките) после същите модели ги продават в Schuhkids  за над 100лв. Сега и в КК са се самозабравили с тези Примиджи. На народни цени вече са писали къде ги има. В Стил99 на пролет със сигурност имаше за 36лв. (от тогава не съм ходила), така че инф. ми не е актуална. Днеска може да има от там и да видя какво е положението.
става въпрос за Сф
Виж целия пост
# 14
В Пловдив,почти пълна колекция и най-добри цени ще намериш в магазин "Касида"-намира се зад кино"космос"/бивше"Комсомол""-като застанеш пред киното хващаш уличката от дясната му страна и на първия ляв ъгъл е магазина.С кола се влиза откъм Гръцкото консулство.Дано да се ориентираш,но стигнеш ли квартала питай някой-ще те упътят.Аз купувам обувки само от там и най-скъпите са около 30лева.
Благодаря за инфото,точно това исках да разбера  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия