Юри Ангелов: Често биех съпругата си

  • 2 409
  • 10
http://life.dir.bg/news/skandal-sedem-chasa-razlika-uri-angelov-12177427
Юри Ангелов, известен като Распутин от "Седем часа разлика", скандално призна пред списание "EVA", че често биел бившата си съпруга, която е родом от Словакия.
"Беше голяма любов, но ме изкарваше от нерви и я биех", казва Юри Ангелов за бившата си съпруга - "Нямаш представа как някои жени заслужават болка! Само някои. Нежни са жените, но психически по-силни и издръжливи. Това, че ние сме силният пол, е мит. Слаби сме. Всички ревем в тежки ситуации и викаме майка си."

Актьорът дава странни обянение за домашното насилие в семейството му: "В казармата, ако си на пост и някой влезе в непозволена зона, даваш три предупреждения и после стреляш. Предупреждавал съм я: “Много ме ядосваш!”, “Ядосваш ме страшно и ща смацам!”, „Вбесяваш ме!“ Тя ги пренебрегваше и аз я пребивах. Един път щях да я убия и спрях. И знаеш ли какво стана? Беше страшнo разочарована. Прочетох го в очите й..."

Юри Ангелов твърди, че любовта между него и жена му била много силна, а сексът бил пълноценен само след бой. "Видях, че съм неефективен, като я бия и спрях. Продадох апартамента си в Младост, дадох й парите. И тя се съгласи да се разведе. На развода я питам: “Защо, Даренце, ме вбесяваше толкова много?! Защо след три предупреждения минаваше границата?” Знаеш ли какво ми отговори? Помня й още физиономията. Тя е мъничка и кръглолика. Погледна ме и каза: “Защото, като се ядосаш, имаш много сексуален вид”, разказва Юри, който твърди, че преди и след брака си бил много миролюбив човек.
http://slt.tv7.bg/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B8_l.237.html
Виж целия пост
# 1
Както има мъже насилници така има и жени мазохистки, но това е неговата версия какво ли би казала жена му в едно подобно интервю?
Виж целия пост
# 2
Няма ли веднъж да се даде гласност на нещо хубаво?  newsm78 Tired
Виж целия пост
# 3
 Sick И за двамата от историята...

Виж целия пост
# 4
Има хора, за които болката е най-доброто или единствено средство за сексуално удоволствие. Садисти и мазохисти, т.е. гърнето и похлупака. Няма нищо лошо, ако се практикува доброволно, разумно и сигурно.
Виж целия пост
# 5
Брак между психопат и мазохистка.
Виж целия пост
# 6
Интересно как миролюбив човек, пък давал 3 предупреждения и бой до дупка?  newsm78
Виж целия пост
# 7
и аз обичам да изнервям мъжете ама чак пък бой не бих изтърпяла  Joy
Виж целия пост
# 8
и аз обичам да изнервям мъжете ама чак пък бой не бих изтърпяла  Joy

 hahaha да, но в тоя случай май е целенасочено от жената...
Виж целия пост
# 9
Ооо, като взема да чета глупости как били слаб пол мъжете и ми се драйфа.
Колкото и да съм силна духовно, едва ли мога да надвия 90-100 кг мъж без специални бойни умения
Не говорим за отрова или нож в гърба
Като ме вбесява някой - си излизам, а не да го маризя.
Виж целия пост
# 10
а сексът бил пълноценен само след бой.

Той с мека пiшк@, жена му с твърда глава, а децата им сигурно са били рефери. От българските медии човек остава с впечатление, че всяка простотия се превръща в подвиг, ако си относително популярна личност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия