От колко време не сте били в БГ и планирате ли ходене?

  • 1 420
  • 32
Аз не съм си била от 3год. и адски много ми липсва. Решили сме това лято да стигнем до БГ, но да е живот и здраве да дойде това време. А при вас как е ситуацията?
Виж целия пост
# 1
Ето, дойде зимата и всички си мислиме как да се върнеме в БГ. Във форума се нищят теми в които все се въртиме около това кой как и кога ще се запъти на там.
Да, макар и да не звучи много, това лято ще стане 2 години и се надявам по другата да се върнеме....Не крия че тая някакви скрита надежда да стане така че и тази година да успеем. Нали знаете, надеждата умира последна Blush
Виж целия пост
# 2
Миналото лято си бяхме в БГ. Това лято също искам да си отидем, но чакаме визи. Дано до тогава дойдат  Praynig
Виж целия пост
# 3
От миналия септември. Март пак планирам кратко ходене, да видя бабами Hugзащото лятото ми предстои раждане. Иначе не съм много редовна с посещенията на родината: за 6 години 4 пъти Confused
Преди миналото лято не си бях ходила 3 години също, стори ми се , че се е променило към по-добро(външно имам предвид)...
Виж целия пост
# 4
Не сме си ходили от август 2004 и сега се надяваме след като родя да си отидем - тъкмо 2г ще станат Wink
Виж целия пост
# 5
с беба се прибрахме на 4.11.2005  Grinning
да плануваме, засега един път за бг Великден, и лятото пак на море   Wink Laughing
Виж целия пост
# 6
Аз сам още прясно прясно бях си за коледа в къщи и сега се чудя кога да си ходя на лято
Виж целия пост
# 7
Ще станат почти 2 години лятото, много време...Май месец мислим да си ходим, живот и здраве, да представим и бебка на родата Simple Smile Нямам търпение да се потопя в лятната Варненска атмосфера, мирисът на море, на дини и пъпеши на пазара, разходките по познатите улици, там, където всичко е родно и познато и носи спомени, спомени.
Нямам търпение вече, представям си в самолета как ще се чувствам. Никога не съм била за толкова дълго време далече от дома.
Ох....хайде да идва май месец Grinning
Виж целия пост
# 8
не сме си ходили от лятото на 2003. искаме да си отидем това лято, но хич не я виждам как ще отделим 5-6 хиляди долара само за пътя Sad. синът ни не знае какво е дядо, а родителите ни стареят, стареят  Confused...
Виж целия пост
# 9
Последно ходене- Октомври 2004
Планът беше за тази пролет, но се случиха неща, които няма да ми позволят да си ида; сега планът ми се измести за Пролет 2007.
Отсега си мечтая и чакам!
Виж целия пост
# 10
глася се за август, ще станат 1,5 г  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Миналия септември си бяхме в България. Следващо ходене - догодина лятото, не знам как ще издържа, ако можех, още сега щях да си хвана самолета.
Виж целия пост
# 12
Ние сме тук само от 5 месеца, така че все едно вчера сме дошли. Ако си отидем лятото ще е цяло чудо. Praynig
Виж целия пост
# 13
Бяхме си миналата година за 5 месеца, но тази ше пропуснеме. Дано поне другата година да си отидем Praynig
Виж целия пост
# 14
Ходя си всяко лято, за по месец и половина обикновено. Сигурно ще е така, докато не изтегля любимите си хора при мен и не мирясам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия