бременна на ски?

  • 5 010
  • 24
Здравейте! Имам едно питане към вас, иска ми се да чуя мнения  Flutter
Както се вижда от лентичката съм в 25 г.с. ~ 6 месец. Иска ми се да идем на ски след седмица-две...когато има сняг, де  Flutter. Дали ще е вредно за бебето?
Ще се обличам, ясно е  Wink Няма да карам ски, понеже не мога. Шейна също ще пропусна, че доста друса. Но ми се искаше да идем на снега малко...Дали студа и разходките из балкана няма пък да му навредят нещо  newsm78 . Полезни са, ама знам ли...
Благодаря предварително, ще се радвам да чуя мнението ви!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Няма да ти навредят.
Върви спокойно да почиваш.  Grinning
Виж целия пост
# 2
Здравей,аз също мисля,че не би ти навредило.Още повече,отиваш там на почивка и разходка.Приятна почивка от мен!
Виж целия пост
# 3
Уф, реших, че ще се метнеш на ските с корема и ще се писнеш шус от върха Mr. Green Това не ти го препоръчвам!
Но с разходките, давай смело!!!!
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много, значи смело ще чакам снега  Mr. Green
Уф, реших, че ще се метнеш на ските с корема и ще се писнеш шус от върха Mr. Green Това не ти го препоръчвам!
И не, че не ми се иска  Whistling , ама до година  Party
Викам си, чакай да питам първо. Да не се кача горе, пък да кажат хората - "Лелеее, тая с тоя търбух къде е тръгнала newsm78 "
Приятни емоции ви пожелавам в това намръщено време   bouquet
Виж целия пост
# 5

 Отивай.Внимавай с подхлъзване и падане, все пак. Преи две години хдихме за последно на ски. Аз тогава бях бременна, в трети месец. Естествено не карах ски. Не съм до толкова безразсъдна  Wink

 Следващата година пропуснахме, че сина ми беше съвсем бебе, но тази година сме там  Hug

 Нашата почивка е март месец, дано и при нас да има сняг, че иначе какво ще караме не знам  Crazy
Виж целия пост
# 6
Направо тръгвай. Благородно ти завиждам! Само внимавай някой да не те удари 4е язък за по4ивката Peace
Виж целия пост
# 7
абе аз не съм от най-спокойните мами, та да не стане язък за неговата  Flutter Mr. Green
Ама ако не гледа къде върви ще си го заслужи.

Сигурно ще съм много смешна - навлечена като зелка, едвам ходеща не само от дрехите  hahaha Ама не знам дали скиорските гащеризони няма да ме стягат  newsm78 Егаси дилемата имам  Crazy Laughing
Виж целия пост
# 8
Отивай, сега му е времето да си почиваш! Grinning
Виж целия пост
# 9
Уф, реших, че ще се метнеш на ските с корема и ще се писнеш шус от върха Mr. Green Това не ти го препоръчвам!
Но с разходките, давай смело!!!!
Това е и моя съвет - нищо няма да му стане на бебчо, а тъй като ти ще се чувстваш добре сред природата - а и чистия въздух не е за пренебрегване - и то ще се чувства добре Simple Smile.
М/у другото, като бях бременна - преди 5 г. (как лети времето, не е истина) - бяхме си взели карти за почивка 2 месеца предварително - за Гюлечица, аз - силно нахъсана да се пробвам да карам ски 2 седмици преди това разбирам, че съм бременна... Познайте дали не се пробвах на ските... Падах като пич, добре че Господ ме е пазил - сега никога не бих го направила...
Приятно изкарване!!!
Виж целия пост
# 10
Ама хич не се и чуди. Аз имах даже главоблъскания дали ски да карам. Бях 4ти месец. Иначе в 7-ми месец съм правила такива преходи в снега, че сега като се сетя и си се чудя на акъла ooooh!
Виж целия пост
# 11
Аз имам позната, която в трети месец се учи да кара ски и бая си падаше, в седми месец се качи на връх Ботев пеша, а в девети ходи на палатка по морето. Така че отивай и си почивай Wink
Виж целия пост
# 12
Ходи да си почиваш, няма никакъв проблем...да се разхождаш Simple Smile
Аз миналата година се явих бременна в 4ти месец с близнаци на пистата и по цял ден джитках с борда.
Виж целия пост
# 13
Ходи да си почиваш, няма никакъв проблем...да се разхождаш Simple Smile
Аз миналата година се явих бременна в 4ти месец с близнаци на пистата и по цял ден джитках с борда.
хихи  Heart Eyes не те ли беше страх, като падаш. Две бебета все пак  newsm78 Не са ли се смачкали едно друго  Joy   bouquet
Виж целия пост
# 14
Толкова ми е бил акъла  Blush
Бях пуснала тема в Дир.бг и всички се изказаха отрицателно относно мойте планове, само една мама ми каза, че карала ски бременна и на мен повече не ми и трябваше  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия