Коледни идеи и декорация

  • 245 415
  • 1 999
# 570
На мен ще ми е проблем къде да я сложа, нямам място Sunglasses ИНаче е много хубава, но се чудя с какво да я облепя, понеже няам "тухлички".
Виж целия пост
# 571
Има такива тапети - ролката е към 4-5лв. Купувала съм от Бриколаж.
Виж целия пост
# 572
Привет на всички  Hug
Идеята за камината е страхотна. През декември всяко едно дете от групата на сина ми трябва да представи нещо направено с мама и татко , а темата разбира се е "Коледа"  Heart Eyes. Идеята за камината идва съвсем навреме, мисля само да умалим макета. Simple Smile
Виж целия пост
# 573
ако приемем, че кашоните са украса....
Камината би била част от украсата ако можещ да запалиш дърво в нея...посоченото си е чиста проба кич.
Виж целия пост
# 574
ееей, даваш ми страхотна идея за базара тази година   bouquet  
От кибритени кутийки ще стане чудесна Heart Eyes

Тези дни ще се заема с изпълнението  Mr. Green ...само да открия къде се продават кибрити ooooh!
Виж целия пост
# 575
Има едни големи кибрити при нас, точно за камини.  Grinning sweet_maniche, сега ти ми даде идея  Crazy

Titina Имам идея да го направим като малък макет с Коледно дърво отстрани и малки фигурки. Мисля, че ще се получи добре.  Peace
Виж целия пост
# 576
Ще е интересно да обменяме идеи за коледни декорации. Честно си признавам, че не бих направила такава камина, но пък на друг му харесва. Бих се радвала на снимки с вашите украси или пък на различни хрумвания.
Виж целия пост
# 577




Виж целия пост
# 578
И аз да се запиша при вас  Simple Smile Вчера къде на шега, къде на майтап украсих елхата Crazy Купих нова от Икеа, и уж реших само да я сглобя, да видя как изглежда, после да проверя лампичките как ще стоят, после игрчките дали ще са и достатъчно, и накрая резултата беше напълно украсена елха  Laughing
Виж целия пост
# 579
Аз вече нямам търпение да се залавям с украсата.   newsm68
Виж целия пост
# 580
И аз нямам търпение вече, чакам средата на месеца и се захващам! Mr. Green
Ето това изглежда лесно, бързо и хубаво!
http://ladyzone.bg/article/srachno/nai-lesnata-koledna-dekoratsi … opal-silikon.html
Виж целия пост
# 581
Ето това се прави много лесно, а изглежда супер сложно на пръв поглед. Ако се направи от цветна хартия е още по ефектно.
Виж целия пост
# 582
Да наистина е лесно, аз моите ги бях направила бели и червени. Много ефектно се получава. Peace
Виж целия пост
# 583
моите - червени и зелени и само бели, поръсени обилно със сребърен брокат
Виж целия пост
# 584
Засега само идеи имам, още не съм почнала да ги осъществявам. Иначе миналата година правих украса за масата и картички за познати.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия