Вадене на сливици

  • 914
  • 4
Здравейте. Предстои операция на племенника ми и ще му вадят и трите сливици на 14.02. в Окръжна болница Света Анна в София при Д-р Мададжиев или нещо подобно му беше името? Но съм притеснена доста, той е толокова малък на 3 годинки е. Моля ви кажете знаете ли нещо за въпросният доктор - добър специалист ли е? Пък и нещо за самата операция, ако сте преживели подобна с дечицата Ви. Четох във форума, но е писано много малко по темата. Ще Ви бъда благодарна, ако споделите впечатленията си с мен. Благодаря!
Виж целия пост
# 1
И аз ще вадя мойте, само че при проф. Веселин Павлов в IМБАЛ. Въпреки че има много изписано по темата във форумите и аз не съм наясно какво ме чака.
Виж целия пост
# 2
 Няма какво да се притеснявате на големия  ми син също извадихме и трите сливици, само че не в София , а в Бургас не е страшна операцията горе- долу около 4 часа стояхме в болницата и се прибрахме възтановителния период обаче е по дълъг , около 20 дена , след операцията детето може да започне да повръща да получи обезводняване поне при нас се получи така, но пак ти казвам не се страскайте  всичко си минава, ние бяхме от най- тежките случаи
Виж целия пост
# 3
Вадят се с пълна упойка сливиците. За целта се правят доста изследвания.

Операцията трае около 1ч. и със събуждането в Реанимация - стана 1ч. 40 м.
В отделението се досъбуди и съответно започна да се оплаква от болки. Тръгнахме съм към 16.30ч. от б-цата. На другия ден имаше малко болки и не искаше да си гълта слюнката, но до вечерта започна да приема течности.
От 3-4 ден натам, нямаше и помен, че и е правено нещо. Беше на 5г.3м. Операцията беше в Транспортна б-ца под ръководството на д-р Лолов!

Успех Peace
Виж целия пост
# 4
Няманищо страшно сливиците се вадят с пълна упойка. Децата много по бързо се възтановяват след операцията така че по добре е сливиците ако са болни да се извадят в по ранна детска възраст. Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия