офталмолог

  • 566
  • 5
Здравейте мами,
Напоследък нещо взех да се притеснявам за моята Вяра. Става въпрос за центрирането на очите. Вече е на 9м., а все още едното и оченце бяга навътре. На снимки се вижда много  Cry В една книга прочетох, че до годинка се изчаквало за това, но всички бебета, които са около нас, нямат такъв проблем. Дали има още някоя мама с подобни терзания ? И дали има някой повече инфо за това?
Поздрави,
Цвети
Виж целия пост
# 1
Отидете на очен лекар. Дъщеря ми е на почти осем месеца и другата седмица ще ходим защото имаме същия проблем.
Виж целия пост
# 2
 :crazyeyes:9 месеца #Crazy не сте потърсили консултация с офталмолог #Crazy
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
Ами не съм направила консултация, защото в една книга за бебета прочетох, че това се наблюдава при бебетата до една година и после само отшумявало Embarassed Някой да ми препоръча лекар при който да се консултираме за този проблем? Много ви благодаря предварително  Sad Embarassed
Виж целия пост
# 4
Д-р Маринова е детски офталмолог, мисля, че в 1-ва градска. Приема в клиника Торакс на пл. Възраждане. Имам прекрасни впечатления от нея, много си разбира от работата и е много внимателна. Аз също ходя при нея от доста време.
Виж целия пост
# 5
Д-р Нецова или д-р Русева   Peace Peace Peace - в Първа градска болница ( май Първа се води тази до Френската гимназия, на Патриарха newsm78). Много са добри и двете - с направление - нито 1 стонинка не взимат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия