Да предупредя за каша "Слънчо" ...

  • 1 398
  • 21
Мили мами,

вече за сетен път намирам будили вътре.  Tired

Не са големи, не са опасни ... но все пак да ви кажа. Оглеждайте хубаво.

Благодаря за вниманието.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Благодаря за предупреждението!
И значи, не само да внимаваме, ами направо да не купуваме!
Виж целия пост
# 2
Ами, аз купувам от тях, временно спрях, но детето много ги обича, и пак ще почна. Преди заспиване пие зеленчукова.

Но ще гледам старателно.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
И аз благодаря за предупреждението!
Ще си отварям добре очите  Shocked Wink
Виж целия пост
# 4
Благодаря за предупреждението,нищо до сега не съм намирала но ще внимавам.Аз пък използвам зеленчуковата за сгъстяване на супата /вместо хляб/.
Вергилия ,в колко часа пиете кашата и в колко закусвате сутрин.Питам щото Вероника още пие мляко вечер към 21-22 но дори и с бисквити не я засища  а друго не ще да яде ooooh!за вечеря
Сори за оффа
Виж целия пост
# 5
каква е тази зеленчукова каша, не съм я виждала?
Виж целия пост
# 6
каква е тази зеленчукова каша, не съм я виждала?
На "Слънчо" е.Млечна, има с картофи и домати и моркови и домати.Хубави са.аз също основно за сгъстяване я ползвам.
Виж целия пост
# 7
 Благодаря за предупреждението, не че купувам от тях, никога не съм давала на малкия , но сега като ми каза няма и да купя, просто се убеждавам , че производителите на детски храни в България , не подлежат май на никакъв контрол
Виж целия пост
# 8
Благодаря за предупреждението  bouquet
Аз така или иначе от тези каши не купувам, защото моят сладур тях не ги яде Naughty
Виж целия пост
# 9
  bouquetБлагодаря за предупреждението! До сега не съм намирала нищо в кашата, но вече ще се оглеждам внимателно.
Ние вече сме големички, но още на закуска си хапваме каши "Слънчо", а ги редуваме и с други марки.
[/size][/color]
Виж целия пост
# 10
Влагодаря! Добре че я смених с друга та скоро не съм купувала Слънчо, сега взимам на Фруктолино и е страхотна.
Виж целия пост
# 11
Благодаря , ще се оглеждам вимателно вече!

Калина много ги обича тези каши Sick

Вергилия, как точно я даваш тази каша вечер - Преди заспиване пие зеленчукова?

 PraynigНадявам се да споделиш, защото Калина вече въобще отказва мляко под каквато и да е форма и нещо не мога да организирам менюто й!
Виж целия пост
# 12
Какво е това БУДИЛИ ?!  newsm78
Виж целия пост
# 13
Ех, тези български производители  Confused
Вергилия, защо не сигнализираш някоя медия или ХЕИ, просто ако си мълчим, винаги ще им се разминава на гадовете мръсни  Close
Виж целия пост
# 14
Какво е това БУДИЛИ ?!  newsm78
има предвид бодили.
А как се казва точно кашата, з-то и в сайта не я намирам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия