Дрешки

  • 1 955
  • 60
Здравейте! Hug
Какъв размер дрешки купувахте преди да се роди бебето-за новородени или един номер по-голям? newsm78
Виж целия пост
# 1
за новородени, но се консултирай с гиниколога си- ако бебето е едро, може и да прескочиш номер.
когато аз пазарувах, вземах най- малкия размер , но после се оказа , че и това му е доста голямо. друг е въпросът, че бебетата растат толкова бързо, че на 3 месеца се наложи да обновявм гардероба
Виж целия пост
# 2
Аз лично 1 номер по-големи, тъй като знаех, че ще е шишко. И въпреки това ги носи само 2,3 седмици Rolling Eyes
Когато са новородени бебетата им е по-добре с малко по-широчки и големи дрешки. Дори да е мъничко (под 2 кг) размера за едномесечни си е удобен.
Дъщеря ми се роди 3кг и спокойно можеше да влезе и в 0-ия размер, но и тези за 1-месечно ми вършеха перфектна работа. Peace
Виж целия пост
# 3
Взех както най-малкия размер, така и от следващия по големина.Първия се оказа големичък, но вече започнахме да поизпълваме дрешките.Все пак порастваме Laughing
Виж целия пост
# 4
Взех най-малкия размер, но имах и няколко от по големия. Тези, който бяха от най-малките ги носихме много малко, защото Вики бързо наддаваше.
Виж целия пост
# 5
Аз купувах такива, които са за 6м бебета и за 1 годишни, в началото малко бяха големички, но пък на бебчо му беше широко в тях, а после бързо бързо ги изпълни. Иначе тези които бяха за изписване бях за новородени, но ги е носил само на изписването и 1 седмица след това, и умаляха Simple Smile

освен това памука се свива малко при пране и тези малки парцалки за новородени, стават колкото за бебчета до 3 кг и като надхвърли 3 умаляват.
Виж целия пост
# 6
50-56ти размер. Има някои бодита, които още й стават Grinning
Виж целия пост
# 7
Купувах 22 или 24размер.А на някои фирми 0-3м
Виж целия пост
# 8
Взех по равно бройки от номер 22 и 24.Бебка се роди малка-2,500 така че все още някои от номер 22 и стават.
Виж целия пост
# 9
Много благодаря! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 10
По-добре 1 номер по-големи, защото ако купиш за новородено, ще му умалеят за отрицателно време - най-много до края на първия месец.
Виж целия пост
# 11
повечето 0-3месеца, и 1-2 0месеца за мое удоволствие. но всички те вече са му мънички...
Виж целия пост
# 12
Малко по-гплеми винаги.

И не по-много, умаляват бързо.
Виж целия пост
# 13
24 (т.е. вторият по големина),хлопаха и само първия месец.Не беше голямо бебе,а съвсем нормално (3500г).
Виж целия пост
# 14
почти не съм купувала за новородено, малко по-големи съм ги взимала всичките, защото умаляват страашно бързо Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия