Спешна питанка за един магазин?!?!!?!?

  • 990
  • 13
 Rolling Eyes Някоя от вас случааайййноооо да е виждала по центъра магазин, където се продават разни инструменти и т.н. и най-вече ми трябва от онези пластмасови кутии за инструменти, дето като се отворят вътре се повдигат разни неща и има хиляди отделения...  Rolling Eyes Дано да съм го обяснила правилно. Щях да ходя до Мосю Бриколаж, но няма да имам време, а така или иначе ще ходя по центъра... Дано някои/я от вас се сети... Praynig Много ми е спешно  ooooh!

П.С. или в Студентски град  newsm78
Виж целия пост
# 1
За какви точно инструменти става дума, защото така както ми го описваш аз се сещам единствено за тези кутии, които са пълни вътре с отверки, ключове, клещи, и др. подобни. Ако е това във Мр. Бриколаж и Практикер има.
Виж целия пост
# 2
Ами почти същите кутии ги има и в риболовните магазини На първо четене се сещам за този на Възраждане и срещи Булбанк в един вътрешен двор.
Успех.
Виж целия пост
# 3
Ами нещо такова, но не от тези, които са си с инструменти, а празна кутия с място вътре. Нещо такова, например http://www.flambeaucases.com/toolboxes/images/hip_roof.jpg или не чак толкова изчанчено  Crazy За Мосю Бриколаж и Практикер знам, но нямам време да ходя до там.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че в магазина близо до Лъвов мост има  newsm78
Като тръгнеш от лъвов мост към Цум от дясната страна. Има един магазин за техника и инструменти.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви!  Hug Дано да намеря  Praynig
Виж целия пост
# 6
Можеш да погледнеш и по железариите.
Виж целия пост
# 7
Можеш да погледнеш и по железариите.

Да, в почти всяка железария има такива кутии.
Еле, пък на Жениския пазар сигурно е пълно.
Виж целия пост
# 8
във Била има такива кутий съшто и в Метро
Виж целия пост
# 9
В Бриколаж има много голям  избор
Виж целия пост
# 10
Тя сигурно е тръгнала вече, който писал - писал Simple Smile
Виж целия пост
# 11
В случай че ни си тръгнала още ,да ти кажа ,че на Ангел Кънчев има железария и там би трябвало да продават кутии за инструменти.В Студ.град няма -знам защото живея там и търсих да купя на мъжа ми за Коледа ,но не намерих .
Виж целия пост
# 12
Хиляди благодарности на всички  Hug Hug Hug В крайна сметка не взех  ooooh! Тръгвам аз значи да купувам подарък за рождения ден на мъжа ми и съм си наумила: кутията, геймпад, нова мишка и нова клавиатура. И тъкмо съм се запънала с един продавач, който не искаше да ми отвори кутията на геймпад-а (защо ми било да го виждам??? Ами казвам сигурно, за да знам какво купувам  Tired), та тъкмо го убедих и той я отвори, и съкровището звъни:   callme  Купи ли ми подарък? Викам си брех, че наглост  Crazy "Сега го купувам". "Нищо не купувай, харесал съм си нещо" Аз взех да се чудя... тея неща щях да му ги купя, защото за всичките знам, че много отдавна си ги иска... Та така... сега само клавиатура взех, а утре ще излизаме да видим какво си е харесал  Rolling Eyes Ама хич не обичам така да ми разваля изненадите  #Cussing out Аз глася вечеря, али-бали, подаръци... пък сега какво стана...  smile3516
Виж целия пост
# 13
Купи ли ми подарък? Викам си брех, че наглост  Crazy "Сега го купувам". "Нищо не купувай, харесал съм си нещо"
Нагло.  Да си купи сам подарък не е като ти да му купиш.  Ако все още имаш желание - купи му нещо.  То е твоят подарък за него, а не каквто "си е харесал".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия