за пръцкането, с извинение:)

  • 4 144
  • 16
Моля ви, кажете ми дали според вас е нормално бебе на два месеца да пръцка постоянно и  Embarassed простете, да мирише ужасяващо? Embarassed Аз мисля, че няма проблем, защото той е на кърма и ака рядко/на 3-4 дни/ - с това вече се примирих.Но ме психират, че миришещото пръц можело да значи стомашни проблеми.Ми той си има стомашни проблеми-колики, доста тежки ги кара.Но дали е само това-да го водя ли на специалист?  Или да кажа на майка ми да си гледа работата Imp
Виж целия пост
# 1
За пръцкането - нормално е. Моят шматьо е толкова смешен, защото пръцка насън, стресне се и се разплаче. Душичка. Simple Smile
Обаче да ти кажа, миризма не съм усещала. Нека и другите мами с опит да кажат.
Виж целия пост
# 2
Ами преди да забременея много се хилих, когато братовчедка ми с малката си дъщеря ми разправяше, че в спалнята им мирише като тоалетна... После родих Мая, и се оказа, че хич не е смешно, ами малките си пръцкат повече и от големите, звучно, сочно и миризливо.
Това, че пръцка много е добре, лекарите смятат, че поради многото пръцкане има бебета, които нямат колики. Моето беше така - пръцкане по цял ден и нито един проблем с коликите.
И досега пръцка, щом се напъне да реве или нещо се надуе да прави, много ми е смешна.
Виж целия пост
# 3
O, нормално е разбира се. Ако знаеш на какви картечни откоси съм била свидетел.... #Sniper  #Sniper  #Sniper  Sick  Sick  Sick Но наистина пък с коликите детето нямаше кой знае какъв проблем. Пръцкането означава, че червата имат добра перисталтика.
П.С. Ами ти не пръцкаш ли? Wink то си е полезно дори! Laughing
Виж целия пост
# 4
Ох, олекна ми, момичета!И аз така си мислех, ама таз мойта майка освен да ме психясва, друго не й идва наум Imp Мисля, че атаките са с цел да ме накара да сменя джипито, защото не я харесва/жената не е педиатър, а хомеопат/ - просто ми внушава, че има проблем, а докторката е виновна, че не го е забелязала Wink Ама че тактика!Повече няма да й се връзвам!
Виж целия пост
# 5
Моето Климче пръцка неуморно и също така миризливичко, също и хълца и се уригва и колики ни мъчат, въобще-пълна програма Laughing  Исках да  ти кажа да не се шашкаш-ще чакаме да пораснат  Laughing
Виж целия пост
# 6
Според мен по обезпокояващо е това, че ака веднъж на 3-4 дена, а не пръцкането.
Синът ми докато беше на кърма акаше по 2-3 пъти на ден.Сега /вече е на 1.4 г./ ака по 2 пъти на ден.
Може би това трябва да го кажеш на лекаря.
Виж целия пост
# 7
хич не се притеснявай за пръцкането. ела да видиш у нас какво става като Алекс започне да пръцка - еееей, ама миришеееее, не ти е работа Grinning той още от самото начало си пръцкаше много, сега също, но и коликите яко го мъчеха.

някой писа, че акането на 3-4 дни при кърмачета е обезпокоително. ами не е, защото кърмата почти напълно се усвоява. моят син в началото акаше всеки ден, после към 4 месец разреди аканията. питала съм като съм ходила на консултации и ми казаха, че няма място за притеснение.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: belinda
Моля ви, кажете ми дали според вас е нормално бебе на два месеца да пръцка постоянно и  Embarassed простете, да мирише ужасяващо? Embarassed Аз мисля, че няма проблем, защото той е на кърма и ака рядко/на 3-4 дни/ - с това вече се примирих.Но ме психират, че миришещото пръц можело да значи стомашни проблеми.Ми той си има стомашни проблеми-колики, доста тежки ги кара.Но дали е само това-да го водя ли на специалист?  Или да кажа на майка ми да си гледа работата Imp


to dobre che prucka ........ che po malko koliki da ima  Wink
nali znaesh che bebtata koito ne se origvat i ne pruckat - imat oshte poveche koliki ot obiknovenno.
Za akaneto e normalno kogato bebeto e samo na kurma .- da aka po-rqdko .. gore dolu vednug sedmichno.
Виж целия пост
# 9
Наш Гого също си пръцка доста добре още откакто се роди, дет се вика. И си мирише, даже доста, но какв ода го правим. Такова обгазяване ни е правил, лелееее, а най-кофти е като го къпем - как миришка във водата, ужа  Close

Но нали си ни е детенцето, търпим  Simple Smile

Мисля, че няма порблем. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 10
Хехе,Алекс какви ги пуска само,4е и се услушва Laughing
Виж целия пост
# 11
Хе - хе !!!
Не се притеснявай, както е казал народа
"Пръдливо дупе на доктор не ходи"
Виж целия пост
# 12
Както са казали и другите - не се притеснявай! Нека бебчо си пръцка на воля!
Моят Гоги, нищо че вече е на 8 месеца, продължава! И да знаеш как мирише.... Ама на него си му е забавно, даже и се смее! Най-весело е като го къпем- такива мехурчета пуска! Даже баща му се шегува : " Събуждам се една вечер, гледам - Гоги го няма! Поглеждам нагоре, а той се залепил на тавана и спи- нали го слагам в спално чувалче, пръцкал, пръцкал, надул го и хвръкнал." Laughing
Виж целия пост
# 13
Здравей, да пръцкат си бебетата, особено както е в случая с колики. Съни попръцкваше в ранното си бебочество, че и сега Laughing .
ако му даваш Еспумизан или Саб Симплекс хич не се чуди от какво пръцка Wink
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Павлина
Здравей, да пръцкат си бебетата, особено както е в случая с колики. Съни попръцкваше в ранното си бебочество, че и сега Laughing .
ако му даваш Еспумизан или Саб Симплекс хич не се чуди от какво пръцка Wink


Това какво значи?Да се спрат ли капките или е по-добре?Вече незнам какво да правя.Те не й помагат за коликите,да ги продължавам ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия