Дъщерята ми иска...

  • 772
  • 14
Тъй като не сме пробили ушите на дъщеря ни като малка, тя сега иска да си ги пробие. Та безопасно ли е, може ли нещо да се обърка? Тя е на 17 год. и много й се иска да си ги пробие, но аз незнам какво да я правя, да й позволя ли?
Виж целия пост
# 1
Какво да се обърка? В козметичните салони ги пробиват с пистолет - бързо и безболезнено. Хората вече какво ли не дупчат...Няма страшно в дупченето на уши.
Виж целия пост
# 2
Аз на 18 си пробих втора дупка на едното ухо сама, с обикновена игла Wink Не съм и питала дали може Simple Smile Няма страшно, но по-добре да отиде в козметичен салон Naughty
Виж целия пост
# 3
Няма страшно. КаКто е написала elanca в повечето салони пробиването става с пистолет (най-разпространения метод), не боли, става бързо. И все пак става дума за уши. Аз бих се замислила ако дъщеря ми иска да си сложи на пъпа, веждата, езика, устата и т.н.

Аз имам 3 дупки на едното ухо, и 4 на другото  Embarassed още съм жива Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Единственото, което може да се обърка е да не й понесе и да махне обиците и да зарастнат дупките - така стана със сестра ми. След година пак си проби ушите, но на друго място - никакви грижи. В момента е като Ан-Мари, ама що така стана с тия първите дупки и идея си нямам newsm78
Виж целия пост
# 5
Няма да и стане нищо,дори и сама да си ги пробие.Всичките дупки по ушите (13 или 14) съм си ги правила сама,с игли за мускулна инжекция.Само трябва да си сложи свестни обеци,а не тенекийки,поне докато се оправят ушите.
Виж целия пост
# 6
Аз бях на 16г., когато отидох и си пробих ушите-много исках да имам обици. newsm03
Виж целия пост
# 7
 ами щом те пита пак добре! смело пробивай за радост на детето! Hug
Виж целия пост
# 8
Какво да се обърка? Важното е да се пробият спазвайки елементарна хигиена. Много козметички го правят без проблем. Става за секунди. Аз даже не питах майка ми за 3-тата дупка. Бях на същата възръст като дъщеря ти. Заведи я някъде да й пробият ушите, да не вземе да си играе сама.
Виж целия пост
# 9
Да не се майтапиш с нас! Това не е мозъчна операция #Crazy Говорим за момиче на 17г., не на 17 мес.- учудвам се даже, че те пита.
На мойта дъщеря и пробих ушите на 1г.
Виж целия пост
# 10
учудвам се даже, че те пита.


И аз се учудвам, в добрия смисъл.

Моята е с пробит език от една година, по коледа си проби устната, счупи й се обицата и дупката зарасна по празниците...надявам се да спре дотук.
Виж целия пост
# 11
Да ви се похваля сега.... Заведох я при една моя позната, дето й проби ушите с най-обикновена игла! Дори не по 1, а по цели 5 (!!!) дупки на ухо й пробихме. На всичкото отгоре ме накараха и аз да мина под иглата....
Виж целия пост
# 12
Ау и не се ли обърка нещо?
Сорри, ама се притесняваше да не объркало нещо, пък после ходиш да я дупчат щерката с обикновена игла Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Аз пробих ушите на дъщеря ми на 5месеца и нямаше проблем
Виж целия пост
# 14
Глупости!!!  smile3555
Заклевам се, че си седяла пред компютъра и си се чудила какъв да е първият ти пост. Гледам измислила си го.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия