Кога започнахте Аптамил 2?

  • 411
  • 7
Здравейте, момичета! В понеделник ставаме на 4 месеца. Сега сме на Аптамил1. На кутията пише до 4-ти  месец, днес мъжът ми донесе Апамил 2. Пише след 4-ти месец, а в таблицата- от 5-ти месец.  Аз мисля да продължа с 1, мъжът ми спори - 2. Кажете, кога  започнахте Аптамил2?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Незнам дали ще е чак такъв проблем дали ползваш 1 или 2 в рамките на тези 2-3 седмици.Изпийте си 1-цата и почнете 2-ката,щом вече сте купили.
Виж целия пост
# 2
Аптамил 2 е след навършени 4 месеца,като започнете 5-ти.В Белгия,не знам защо,но педитата препоръчват всички млека номер 2 да започват след 6-тия месец,но аз не съм съгласна и минах на двойката след 4-ти.Така че и двамата с мъжа ти сте прави,както решите.По принцип се следват инструкциите на кутията.Защото ако се кърми бебето,след 4-ти месец му се променят нуждите и кърмата също мени състава си.По тази причина се минава и на двойката след 4-ти месец,защото е по-обогатена.Допийте си кутията и може спокойно да смените.Но ако не ти се иска,не е фатално да пиете още време единица.Поздрави  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Започнах да го давам след като навърши 4 месеца.
Виж целия пост
# 4
След като навърши 4 месеца
Виж целия пост
# 5
  bouquet Благодаря на всички! Ще допием 1 и минаваме на 2. Лека вечер  bouquet !
Виж целия пост
# 6
Само да добавя ,че ние го започнахме на 1,5 мес. и много си го хареса,тогава спрях да кърмя.Пробвах преди това 1 и СМА голд ама не ги харесваше,а 2 му пасна идеално. То и на кутията пише ''за по-гладни бебета'',а на6ия е гладник. Освен педиатъра питах и производителя и ми обясниха,че няма проблем както е малък,щом това му харесва.Просто млякото е по-гъстичко и засища повече.
Виж целия пост
# 7
До 4ти месец включително; още един месец карай на Аптамил 1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия