Дали е някакъв проблем?

  • 1 066
  • 15
Имам татоировка около педя , която започва от "опашката"на гърба ,на горе по гръбнака. Ще раждам секцио и там би трябвало доколкото знам да ми е се сложи упойката има ли някакво значение наличието на татоировката там??????? Тя е тъмна може да не се вижда иглата, дали посинява и  т.н.?/?
Виж целия пост
# 1
Не мисля,че има проблем.
Виж целия пост
# 2
И аз не мисля,че ще е проблем.
Виж целия пост
# 3
Не мисля,че има проблем.
И аз мисля, че не е проблем.
Виж целия пост
# 4
Нали ти се виждат прешлените(майтар  hahaha)Епидурала се поставя между 3 и 4 прешлен,така ча татуировката не е проблем  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че няма да има проблеми...
Виж целия пост
# 6
  И аз мисля, че няма проблем, но защо не питаш докторката си-тя ще ти каже най точно newsm10
Виж целия пост
# 7
Мисля че не но най добре се консулираи с анестезиолога нали той ще я слага.
Виж целия пост
# 8
не е проблем
Виж целия пост
# 9
Аз също имам тату,но на корема,доста мащабно при това.
Също като теб  си задавах въпроси преди да родя/секцио/ дали няма да се наложи да го резнат,защото бе нараснало още повече,но всичко мина успешно и сега още -повече му се радвам Wink
А и нали най-важно е бебето да се появи живо и здраво...всичко друго се омаловажава.

Успех!
Виж целия пост
# 10
Говори с анестезиолога, той ще ти обясни най-добре къде се поставя и дали ще навреди на татуто.
Виж целия пост
# 11
Абе как ще има проблем, на негрите не им ли слагат упойки????
Виж целия пост
# 12
ЗДР Мимка аз съм  раждала с епидурална и имам тату на кръста  ,ако беше малко по-високо щях да се размина с упойката ,по добре питай док  Wink
леко раждане  Peaceи прекрасно и здраво бебче  bouquet
Виж целия пост
# 13
Консултирай се с анестезиолог и гинеколожката може да попиташ.
Виж целия пост
# 14
Никакъв проблем няма. При спинална се опипва повече с пръсти, отколкото се гледа гръбначния стълб. Татуса няма да пречи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия