Fulfix - истина или измама ? ? ?

  • 48 132
  • 66
Здравейте  Hug
Като всяка една жена се интересувам от външния си вид и най вече от косата си . Проблемът ми е , че всеки ден използвам преса да се изправям и вече ми става гадно даже да я гледам Sad тя е изтощена напълно . От една година си правя какви ли не маски , но нищо не помага Sad . С тривитаминол , използвам и стимулант за коса на икаров , а миналия ден си взех и арганово масло.
Преди 2 дена попаднах на ето това http://www.hairgrowthmanuals.com/bg2NbMzSq/  и следователно на http://www.fulfixcomplex.com/bg2KpRfFa/ . На първия линк , който ви прати се забелязва колко изкуствени и фалшиви са коментарите , попаднах на същия сайт само че беше на английски . Там коментарите и снимките бяха напълно еднакви , само имената бяха сменени. Не бяха български .
Въпросът ми е вие какво смятате за този продукт ? Дали е лъжа ?  newsm78 newsm78 newsm78 Виждам , че няма на къде и бих си го закупила , но искам да видя какво ще кажат хората първо по форомите .Има ли някоя дама , която вече си го е закупила и използвала или предстои да го използва ? Айде дами ....ще ви чакам Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Здравейте, много зарибяващ продукт:). Поръчах си, но за отзив още е рано. Направи ми впечатление, че съставките които рекламират в продукта липсват върху кутийката. Gotu Kola (Centella asiatica), He Shou Wu, Saw palmetto, както и гроздови семена изобщо ги няма в описанието(кутийката)! Има коприва, женшен, гинко билоба, ментови листа. Ако се интересувате мога да препиша всичко дословно от опаковката. Направих запитване и на сайта им.....ако ми отговорят ще пиша. Май е поредната измама за съжаление.
Виж целия пост
# 2
Май наистина ще се окаже лъжа за съжаление Sad . Като го изпробваш по-продължително време пиши и кажи дали има ефект , макар че малко не ми се вярва :х А колко плати за това "чудо" ?
Виж целия пост
# 3
Аз им засичам рекламите във фейсбук, но ми е направило впечатление, че разни хора коментират под нея, че е са измамници. Друго, което не ми направи добро впечатление, че никъде не обявяват цената.
На мен на измама ми мирише. Thinking
Виж целия пост
# 4
Цената се появява като попълниш името си и електронния адрес на 'официалния' им сайт. Редовна цена: 89.00 лв., а сега само 69.00 лв.. Ако си поръчаш 2 : Редовна цена: 178.00 лв., а сега само 119.00 лв. Вече съм го купила, така че ще се мажа....пък ще видим ефекта след месец. За съжаление винаги ще има некоректни търговци и доверчиви купувачи ...
Виж целия пост
# 5
duno задължително да кажеш как ти се струва, има ли ефект и какъв...
а иначе какво представлява, на какво мирише?
Виж целия пост
# 6
За сега е рано да забележа ефект, само един път съм се мазала. Иначе течността е жълтеникава и мирише на мента. Не ми се стори мазна както някъде четох.Като изпръскам флакона непременно ще пиша, а и по рано ако има видим ефект.
Виж целия пост
# 7
Здравейте!
И ние го взехме с още 2 приятелки, 3 на стойност 150лв., доставката беше безплатна. Днес дойде, като започна да го ползвам, ще пиша за подробности. Проблема е, че след раждането косата ми пада на кичури, а нова не виждам да расте, а тази не спира да се сипе от 3 месеца насам. Смело мога да кажа, че намаля поне на половина... Дано това чудо спре косопада или поне да започне да расте новата коса.
Аз съм с къса прическа и се подстеигвам значително често и мога да кажа, че косата ми бързо расте, но сега не виждам да пониква нова :/
Виж целия пост
# 8
Здравейте, и аз си купих този продукт. Според мен е 100% измама, защото редките продукти, които въврят в рекламата на продукта ги няма. Отправих запитване защо това е така по единствения възможен начин - Имейл. Отговорът беше "съставките, които са изписани на опаковката са химичните наименования на извлечените вещества от тези билки". Аз лично си направих труда да проверя всяка една съставка каква е (в интернет) и не открих и следа от тези билки... Ако производителя лъже за наличието им, каква е гаранцията че и другите съставки ги има?? И че всъщност съставките не са безвредни?
Когато получих продукта, по куриер, в товарителницата нямаше никакви данни на изпращача, освен въпросния мейл и един адрес в англия..което е странно, защото пратката беше изпратена от България. Другото съмнително е че на сайта на Фулфикс пък е даден някакъв адрес в Ню Йорк.. Проверих какви фирми се помещават на двата адреса - няма и следа от ФулФикс... Смятам да върна продукта! В общите условия пише че може, стига да не е разопакован.
Виж целия пост
# 9
Моя дойде със скъсана опаковка Sad Т.е. не мога да го върна, макар да не е ползван...
Виж целия пост
# 10
Майка ми се излъга и го взе, затова реших да го пробвам, така или иначе парите вече бяха дадени а продуктът - отворен.

Лично не съм усетила аромат, но не съм го и мирисала. Продуктът дойде в едно доста дребно пластмасово шишенце и се впръсква. Нанася се лесно, аз лично го пробвах два пъти (след душ на влажна коса, макар че в указанията не е посочено точно как трябва да се ползва...) След това го втривам около минута, не знам дали е нужно, но за всеки случай.

Моята коса е изрусена (от тъмно кестенява до силно-светло кестенява) и имам нужда от някакви стимуланти, защото освен изтощаването с боята, винаги й е липсвал обем. Също така през последните няколко месеца покрай някакъв странен хормонален дизбаланс който се появи, се омазнява много и трябва да я мия през един ден :/

Единственият ефект от ползването на това измислено (според мен) нещо е, че косата ми не се омазнява толкова бързо. На пипане е много мека (предимно в основата, краищата все още са си сухички) и някак я усещам малко по тежка/гъста.

Но това са само две ползвания. Ще погледна как върви нататък и ще пиша пак. Приятелят ми има проблем с косата, започна да оредява през последните година-две и мисля да му го взема, пък дано помогне. Със сигурност не е вредно (пак според мен). А той вече какво ли не е пробвал и се е навил за това. При него ще мога да наблюдавам по-ясни резултати.
Виж целия пост
# 11
Deya_Nova , ще чакам за отзиви Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Здравейте,
Моя мъж също се интересува как да подобри състоянието на косата си(то вече не му остана коса, но това е друга тема), та по този повод ме помоли да пусна тук:

 Вижте "оригинала": http://www.hairhealthjournal.com/en2BvZqqR/ и копието: http://www.hairgrowthmanuals.com/bg2NbMzSq/

Сравнете коментарите - снимките и английския текст.

Изводите мисля, че са ясни за всеки Simple Smile


  bouquet
Виж целия пост
# 13
И аз забелязах това със сайтовете и не знаех дали да се смея или да плача. Трудно ми е да повярвам че има хора, които ще влагат сума пари в реклама без да се погрижат поне снимките да сменят...

Както и да е. Вчера използвах продукта за 3-ти път и ще съм честна - има промяна, но много дребна. Косата ми е много мека, но пък и някак си по-тежка (поне така я чувствам), а аз имам сравнително тънка коса и да я чувствам тежка и плътна е нещо ново за мен. Обемна е и е доста по-лъскава от по принцип. А и се омазнява доста по-бавно от обикновено.

Това нещо със сигурност не вреди. В него си има разни полезни неща и те със сигурност помагат (малко или много), но за 70 лв не знам дали си струва - флакончето е доста дребно и май съм го преполовила, а е ползвано само 3 пъти. (на опаковката пише, че за оптимален ефект трябва да се ползва 2-3 месеца)

Моето мнение е, че помага, има някакво благоприятно действие. Но бих го пробвала още няколко пъти преди да мога да имам някакво истинско становище. Съветът ми е да не бързате да го купувате. Ще ви държа в течение. Просто за мен 70 лв са си доста и не бих ги дала току-тъй, затова и не искам да се набутвате и вие.
Виж целия пост
# 14
Deya_Nova , благодаря ти Simple Smile
Ще чакам да пишеш и за по-нататък и да ми кажеш дали има и промяна в дължината на косата ти .Или по-точно забелязала ли по-бърз растеж ??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия