Банско-въпрос?

  • 3 085
  • 18
Кажете моля ви какво е мнението ви за Банско?
Виж целия пост
# 1
Най-добрите писти, но най-комерсиалното и кофти обслужване.
Боровец - пълно разочарованине (поне за мен)
Пампорово - лесни писти, но добро обслужване и най-неповторимата природа - моят фаворит от трите места.
Виж целия пост
# 2
Харесва ми,въпреки че последните години е доста заселено и от хотели няма въздух.Семейството имаме апартамент на Разлог и определено имам слабост към този край! Peace
Виж целия пост
# 3
По отношение на писти и оборудване мога да кажа че е най-доброто място за каране на ски. Но е мноооого комерсиално.

Биби и моят фаворит е Пампорово - за ски има още много какво да се желае, но е невероятно красиво, гледка като тази  http://www.bgphoto.net/photos/2990/o632463390974687500.JPG всеки път ми спира дъха.
Виж целия пост
# 4
 но е невероятно красиво, гледка като тази  http://www.bgphoto.net/photos/2990/o632463390974687500.JPG всеки път ми спира дъха.
Цитат

Ееее, знаете ли, че направо настръхнах от тази снимчица! Направо върхът!!! Ей такива дребни нащица могат да ме разплачат - и аз не знам каква точно е причината, но е факт!!!
Виж целия пост
# 5
годно ми е мнението
пистите са добри и съоръженията, най-добрите в БГ, но Банско е отврат - кръчми, обслужване, калотия и мизерия
спане - колкото искаш и евтино и скъпо и комфортно
предпочитам в гората т.е. планински курорт - Пампорово ми е фаворит
Виж целия пост
# 6
И аз съм на мнението на останалите мами. Много добри писти и оборудване, на града, хотелите, обслужване, инфраструктура всичко е кръгла нула. На мен лично не ми хареса.
Виж целия пост
# 7
Ами то цяла БГ е кръгла нула,зависи къде попаднеш,хотел,ресторант,хора и т.н..Аз ли4но мога да кажа 4е Банско е едно прекрасно място,а за пистите и Пирин,просто нямам думи,невероятно е.
А относно кръ4мите,хотелите ми като не ми хареса, отминавам и отивам на друго по хубаво място.
Моми4ета обосновете се колко пъти сте били в Банско,къде и от кои кръ4ми не останахте доволни.
Не може да слагате вси4ко на едно място,като едно цяло.
Виж целия пост
# 8
.........Моми4ета обосновете се колко пъти сте били в Банско,къде и от кои кръ4ми не останахте доволни.
Не може да слагате вси4ко на едно място,като едно цяло.



Зехтинждиева - хубаво място, приемливи цени, добро обслужване

Обецановата - скъпооооо, но пък обстановката и обслужването са на ниво и ме кефи максимално...но неможе една пилешка супа да е 2лв Crazy

Дедо Пене  -  нито като обстановка, нито като обслужване, нито като цени ми харесва

срещу Стражите има една, ама и забравих името... хубаво и приятно, цени приемливи

Орешака или Ореха - приятно

Има още много, но просто не им знам имената и няма как да ги обясня.

Какво ми харесва в Банско...цените НЕ, обслужването на места е на ниво...пистите са номер 1...това е!!!

Ако имате 1000лв излишни за 5 дена не му мислете, а отивайте Peace
Виж целия пост
# 9
Ами, колкото  пъти съм ходила в Банско, толкова  пъти съм изкарвала чудесно. Е вярно е,  че там стана доста скъпо, може би  това е  причината повечето от  вас да не го харесват. За  който има пари бих казала, че  обслужването в добрите  хотели е  много добро, а колкото до  кръчмите с изключение на  това , че  навсякъде се  пуши и не се  проветрява нямам забележки. Храната е направо страхотна, всеки  път  добре  приготвена и просто като ида на банска кръчма незнам що все  ми иде да се  напия Wink
 Drunk
Ама  уви вече  не  мога Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Е как да ми хареса, като целия град мирише на тоалетна, защото шахтите са без капаци, и по тротоарите зеят едни дупки, в които се събираш целия. Навсякъде тече кал и мизерия, сложени кофи за разделно сметосъбиране, но пред хотелите и механите камари с боклук. Строежи по центъра, и като питаш за някое място, те ориентират така: "След голямата яма в ляво, или дясно и т.н." Виж за пистите немога да кажа нищо лошо защото са перфектни.Това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него.
Виж целия пост
# 11
За мен Банско е №1!!!
Правя уточнението, че ходя там да карам ски, не да висна по кръчми и по барове и дискотеки- това си го правя и в Софето Laughing
Мисълта ми е, че след ските се прибераме в хотела/ квартирата, отмаряме, излизаме на вечеря ( задължително с резервация). И сутринта росна- росна съм сред първите на кабинката Crazy
Виж целия пост
# 12
Най-много ми харесва от всички ски курорти в БГ.

Пистите и съоръженията са най-добри.
Храната е хубава и не е скъпа на повечето места, особено пък в сравнение с цените на Пампорово.  #Crazy Там по НГ хапвахме пържолите по 25 лв. едната /без гарнитура/.

Във всеки случай на-важни за мен са пистите, а тези на Банско са в пъти по-добри от Папорово и Боровец.

Виж целия пост
# 13
Най-добрите писти и съоръжения в България. Няма опашки и необработени писти.  Peace
Готини кръчми с не много високи цени. За спането малко се оляха тази година банските баби, но има и няколко алтернативи.

Определено ски курорт номер едно в България.
Дано и другите да станат такива.
Виж целия пост
# 14
http://www.banskoski.com/en/livecam-1.html тук можете да проверите какви са условията по пистите на живо Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия