Iz4ervqvane (za4ervqvane) na buzkite

  • 1 142
  • 17
Iskam da popitam dali nqkoi znae nqkoi efikasen krem ili metod s koito da se premahne tozi problem - iz4ervqvaneto?  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Оуу...мойта специалност  Crazy
Аз като едно родопско планинско чадо, съм си родена с таквиз бузи  Embarassed
Повярвай ми, спасение няма...да живее фон дьо тена, поне донякъде става...
Ако някой има "лек" за това да пише  Blush
Виж целия пост
# 2

 Хаха, сина ми има такива бузки  Crazy И е като палячо с тях. Както и му казваме ние....

 Не знам наистина какво може да се направи  Thinking, но е чаровно това с бузките. И издава здрав вид  Wink
Виж целия пост
# 3
Ахаха, Бубе, виж ме в твоята тема за лещите  Embarassed  Laughing
Виж целия пост
# 4

 Стеф, точно като кукла си с тези бузки, аз не виждам, какво те притеснява!Много е сладурско. Аз слагам руж, за да постигна този ефект, при теб също изглежда, че имаш руж. Не дразни, определено Hug
Виж целия пост
# 5
Изчервяване или постоянно зачервяване?
Аз съм доста бледа, но пък си се изчервявам с повод и без -  hahahaсрамежлива мома съм, какво да се прави. Мисля, че няма как да се прикрие, успокоявам се, че в това ми е чарът.
Всеки недостатък може да мине за... чар.  Joy
Виж целия пост
# 6
Бубе, мерси ти  Embarassed
Много хора си мислят, че прекалявам с ружа, кво ли си мислят-'' тази пък що не се научи да се гримира"  hahaha, а то ...  Laughing
Виж целия пост
# 7
Бубе, мерси ти  Embarassed
Много хора си мислят, че прекалявам с ружа, кво ли си мислят-'' тази пък що не се научи да се гримира"  hahaha, а то ...  Laughing

  bouquet

Аз съм доста бледа, но пък си се изчервявам с повод и без - hahahaсрамежлива мома съм, какво да се прави.


И аз  hahaha
Виж целия пост
# 8
На мен пък от студа ми се зачервява носа Embarassed Embarassed.Хем се цапам с кви ли не кремове преди и след излизане но...ефект никакъв пак ми се зачервява и си личи колко ми е студено. Някъде бях чела, че при хора с ниско кръвно се зачервява носа и са със студени крайници и май ще излизе вярно newsm78
Виж целия пост
# 9
Освен да прикриваш червенината на бузите с коректор друго спасение не виждам.Вземи си коректор с един-два тона по-светъл от фон дьо тена и го нанасяй под него или под пудрата,зависи кое от двете си слагаш.


Някъде бях чела, че при хора с ниско кръвно се зачервява носа и са със студени крайници и май ще излизе вярно newsm78

На мен лекар ми е казвал че е така.
Виж целия пост
# 10
Аз не разбрах за чии бузки става дума, ама да си кажа, че на Климчо ги мажа с Wind & Wetter Creme на Bubchen и се оправят.
Виж целия пост
# 11
Ami kazvali sa mi sa6to 4e moje da se prikrie sas zelen korektor, za6toto zelenoto neotraliziralo 4ervenoto, ne6to takova Simple Smile Nqkade bqh 4ela za nqkakav krem, koito namalqva 4erveninata pri prodaljitelno izpolzvane, no ne moga da si spomnq imeto mu, nqkoi ako znae ne6to moje da pi6e Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Можеш да използваш зелен коректор.Със сигурност съм виждала в каталозите на Орифлейм и Ейвън такъв. Може би той ще е най-подходящ.

Сега се сещам че Авен имат такъв крем.Попитай в някоя аптека за него.Пък там може да ти препоръчат и друг подходящ продукт за твоя проблем.

Успех. Peace
Виж целия пост
# 13
Освен да прикриваш червенината на бузите с коректор друго спасение не виждам.Вземи си коректор с един-два тона по-светъл от фон дьо тена и го нанасяй под него или под пудрата,зависи кое от двете си слагаш.


Някъде бях чела, че при хора с ниско кръвно се зачервява носа и са със студени крайници и май ще излизе вярно newsm78

На мен лекар ми е казвал че е така.

Така е, аз съм с ниско кръвно и носа и бузите често ми се зачервяват, а крайниците ми винаги са студени, дори лятото. Blush

Моята червенина я прикривам с пудра и малко руж.
Виж целия пост
# 14
На мен пък от студа ми се зачервява носа Embarassed Embarassed.Хем се цапам с кви ли не кремове преди и след излизане но...ефект никакъв пак ми се зачервява и си личи колко ми е студено. Някъде бях чела, че при хора с ниско кръвно се зачервява носа и са със студени крайници и май ще излизе вярно newsm78
И при мен е така. Студени ръце и крака, червен нос през зимата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия