За зъбките

  • 939
  • 10
здравейте, мамчета!

На 11 мес. сме, имаме 2 зъбчета, но се чудя дали да ги почиствам вечер с нещо, може би с марличка и преварена вода??Все още има време за четката и пастата за зъби.  Какво правите вие? Искам бебка да има здрави зъбки. Споделете вашия опит, чакам с нетърпение!
Виж целия пост
# 1
ние имаме 8 зъба и деветия е на път. Мисля вече да му взема от тези четки дето се слагат на пръста на майката и да започна да ги почиствам.
Виж целия пост
# 2
виж и тук
има доста съвети
Виж целия пост
# 3
Не само вечер,поне сутрин и вечер.
Аз започнах да ния зъбите на моето диване след като избиха първите 2,с четка и паста.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че е прекалено рано за миене на зъби.
Виж целия пост
# 5
Мисля, че е прекалено рано за миене на зъби.
--------------------------------------------------------------------------------------------
 newsm12
Виж целия пост
# 6
Аз говорих с мойта стоматоложка и тя ми каза да започна да почиствам зъбките с разтвор направен 1 към едно с кислородна и преварена вода! Но ми каза да изчакам да станат поне 6 зъбчета, преди това нямало смисъл да мъча бебока! На нас са ни поникнали 6 зъбчета, но цели са се показали само два - все още не ги почиствам! Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Koga zapo4vat da rastat zubki i kak da razbera ,za6toto beb4o e nespokoen po cial den mrunka ne znam kakvo mu e.? newsm78 newsm4
Виж целия пост
# 8
Все си мислех, че миенето на зъбите е осъзнат процес.
 newsm78  Изненадана съм, че някой го прави по-рано и вместо тях.

Сега опита, който имам:
  Stop 1. Моите започнаха, когато вече ходеха и имаха по повече зъби в устата си. Дядо Коледа им подари четки и пасти за зъби в чорапчетата.  Правеха го с удоволствие, дори повече от един път дневно.
 Whistling 2. Като поотраснаха започнаха да се ослушват и да "забравят". налагаше си да ги вдигам от леглото.
 ooooh! 3. Сега - ОООО, боже! И с тояга не мога да ги разкарам от леглата, когато са "забравили". От девет кладенеца вода вадят, само и само да не отидат до мивката.

Отдавам го на това, че са момчета. При момичетата - да каже някоя майка на момичета.

 newsm78 А си мисля, че сега е по-важно да си мият и зъбите, и ...., отколкото когато бяха бебета.
Виж целия пост
# 9
Не само вечер,поне сутрин и вечер.
Не е полезно за зъбите да се мият повече от 1 дневно. Аз съм пример за изтъркан емайл- имам няколоко пломби (точно над венеца) защото съм се престарала с миенето.

По темата- и аз мисля, че е рано. Рая не ми дава да й мия зъбите. Давам й четката и тя я върти из устата си, но това не може да се нарече миене. По-скоро я оставям да свикне с четката.
Виж целия пост
# 10
моят син е на по4ти 1 годинка и има 5 зъба.преди месец бях на зъболекар и попитах за хигиената им.жената ми каза,4е е рано и 4е на нейният син е запо4нала да му ги мие 4ак след 3 годинки..
надявам се да съм ти била полезна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия