Забелязали ли сте по време на М. бебето да не суче с охота?

  • 761
  • 16
Вече ми идва за трети път и забелязвам в дните около и по време на менструация, че Тея не суче с охота- има вид че млякото не й харесва на вкус... А имам мляко, защото след кърмене изцеждам- не много но все пак цедя... Дали пък не е с променен вкус или пък просто намалява... Или пък е станала пъ-мързелива? До сега имаше една две стачки, но не бяха страшни... Като че ли в петия месец- вече - нахитрява?...Научила се е че може и цедено от шише да получи....
Виж целия пост
# 1
При мен също имаше неодобрение първите два пъти като ми дойде, но после свикна и не прави фасони, докато съм с М. Ако се е научила на шише, за теб ще е по-голям дерт. Захранена ли е?
Виж целия пост
# 2
Аз не съм, но съм чела, че е възможно и дори често срещано.Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 3
Не съм забелязала,но май някой ми беше казал за това. newsm78Трябва да забележа,но на мен ми дойде за втори път и не съм обръщала внимание.Ама за сега си папа и не протестира. Praynig
Виж целия пост
# 4
При мен беше така първите месеци. Сега вече няма разлика. Ще свикне не бой се. Laughing
Виж целия пост
# 5
Досега съм имала само един цикъл. Беше ми много притеснено, понеже бях чела, че някои бебета отказват да сучат. Слава Богу, не забелязах да суче с неохота, всичко мина нормално.
Виж целия пост
# 6
Не знам, обаче наточих 100 мл. след като едвам яде... #Crazy после си го изсука... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
При мен не се е случвало никога, но не правиш ли грешка с даването на кърма от биберон?
Мисля че не цикълът има вина тук, а биберона. Ти сама забелязваш че :

.... обаче наточих 100 мл. след като едвам яде... #Crazy после си го изсука...

Спирай на време бутилката, ако не искаш да се задълбочи проблема.
Виж целия пост
# 8
При мен не се е случвало никога, но не правиш ли грешка с даването на кърма от биберон?
Мисля че не цикълът има вина тук, а биберона. Ти сама забелязваш че :

.... обаче наточих 100 мл. след като едвам яде... #Crazy после си го изсука...

Спирай на време бутилката, ако не искаш да се задълбочи проблема.

Сигурно си права,  но във всичкото останало време този проблем не съществува, проявява се само по време на цикъл... а и мее  страх като не изсуква всичко да не намаля лактацията... newsm78
Виж целия пост
# 9
Аз не съм, но съм чела, че е възможно и дори често срещано.Не се притеснявай.

И аз така.
Виж целия пост
# 10
Абе ти хубаво си се цеди, обаче не я улеснявай с шишето с биберона, защото в един момент ще и хареса повече от гърдата. Ако ти се струва, че не се е насукала достатъчно се изцеди и и дай с лъжичка или може вече да се пробвате с някаква чаша с човка.
Но щом ти казваш, че от биберона си го изпива, то значи не цикъла ти и влияе, нали същото мляко пие след това.
Остави шишето и идавай когато иска, тогава да суче. Бъди сигурна, че сама няма да се умори от глад. Все пак цикъла е 5-6 дни, нали  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Да, права си така и ще постъпя.. очевидно се е била нахранила , ана мен ми се е струвало че многто бързо се насука... простосутрин имам повече мляко и тя не изяжда всичко... но определено вечер ми намалява.... Sad
Виж целия пост
# 12
Пипи, при всички е така на вечерното кърмене, нормално е. По-малкото количество на млякото се компенсира с по-често сукане. А и предполагам си чела, че колкото по-празна е гърдата, толкова съдържанието на мазнини в нея е по-голямо. Абе природата си го е измислила  Peace.
На този етап трябва само да махнеш напълно шишето, с другото бебето ще се справи  Simple Smile
Айде, че сигурно ти омръзна от мен  Laughing.
Виж целия пост
# 13
Н мен ми дойде за пръв път когато бебо беше на 10 мес. и не съм забелязала да отказва или нещо да го притеснява
Виж целия пост
# 14
И при мне е така...но се надявам да премине тази тенденция....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия