Давате ли пюрета с пилешко и пуешко месо след като има птичи грип?

  • 1 351
  • 38
  bouquetЗдравейте мйчета!
Моят син е вече големичък, но понякога  все още му давам готови пюрета. Искам да попитам след като птичия грип се разпространи толкова много,  давате ли готови  пюрета с пилешко и пуешко  на малките?  newsm78Аз се чудя дяли да давам такива пюрета.  NaughtyПък и от около месец на детската кухня не дават пилешко месо.
[/size][/color]
Виж целия пост
# 1
Давам и пилешко, и пуешко и жълтък.
Писна ми вече от тези простотии - птичи грип и т.н.
Нали уж навсякъде тръбят, че при т. над 70 градуса, вирусът умира.
Виж целия пост
# 2
Мойта бебка още не яде месо, но аз, мъжа ми и сина ми си хапваме пилешко.
Виж целия пост
# 3
Да.
Виж целия пост
# 4
Давам  Peace
Виж целия пост
# 5
Давам и пилешко, и телешко.Не вярвам ни на птичи грип, ни на луда крава.Аз като го изпека на 250 градуса, едва ли ще остане жив вирус.
Виж целия пост
# 6
Давам пилешко и яйца. Пуешко-не, защото просто нямам навик да купувам. В детската кухня при нас не са спирали да готвят с пиле.
Виж целия пост
# 7
Давам, ние ядем готови пюренца досега само пуешко, но скоро ще захраня и с пилешко.
Виж целия пост
# 8
 Давам естествено и пилешко и пуешко, нали при 70 градуса вируст умира, то по - тая логика и телешко не трябва да се яде щото има луда крава
Виж целия пост
# 9
Давам,когато не е на кухня,т.е. събота и неделя.Тези пюрета са произведени преди наличието на птичия грип,плюс това са минали доста висока термична обработка.Пилетата дето купуваме в магазина,като погледна датата на замразяване е също преди птичия грип
Виж целия пост
# 10
Давам.На кухнята също не са го спрели.
Виж целия пост
# 11
Давам.На кухнята също не са го спрели.
И ние
Виж целия пост
# 12
Пюрета не яде отдавна,но пилешко и яйца яде редовно.
Виж целия пост
# 13
Сега започваме с местните пюрета, но ние си хапваме. птичия грип дойде сега, а пюретата са правени миналата година  Wink
Виж целия пост
# 14
мисля скоро да започна- ние си хапваме- звер от птичи грип не се плаши!!! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия