Проспан?

  • 12 830
  • 16
От сутринта моят син кашля и киха,има лека хрема,но няма температура.Обадих се на педиатърката,каза да му взема Проспан.Да,обаче на него пише,че е за деца над 1 година.Някой от вас давал ли е Проспан на 4-месечно бебе?
Виж целия пост
# 1
Аз лично го давах на дъщеря ми след 1 годинка и ако не сте много зле по-добре не му давай  Naughty
Виж целия пост
# 2
Ох, и аз имам подобни съмнения за този Проспан,който постоянно ни предписват. Първият път беше май на 5 месеца, но ние всъщност тогава се оказахме с фалшива тревога и дадох само няколко пъти по половин чаена лъжичка. Но на 7 месеца ни го изписаха и то двама педиатри и вече нямаше начин даваме го. Обяснението на единия беше, че макар и да пише след година,се използва и по-рано и няма да навреди.
Виж целия пост
# 3
...Обяснението на единия беше, че макар и да пише след година,се използва и по-рано и няма да навреди.
Много често чувам същото за най-различни лекарства от всякакви лекари. Аз не бих го дала- от 4 до 12 месеца има много голяма разлика. За деца под 1 год. за кашлица знам, че се дава Синекод- капки. Давах го на Рая на 2 месеца и имаше много добър резултат.
Виж целия пост
# 4
Най-подходящо за вашата възраст според мен естествено е Стодал сироп! Това е хомеопатичен сироп за кашлица! Попитай вашата лекарка дали можеш да вземеш него! Успех
Виж целия пост
# 5
От сутринта моят син кашля и киха,има лека хрема,но няма температура.Обадих се на педиатърката,каза да му взема Проспан.Да,обаче на него пише,че е за деца над 1 година.Някой от вас давал ли е Проспан на 4-месечно бебе?

Дай му, няма проблем Wink
Виж целия пост
# 6
И аз съм давала
Виж целия пост
# 7
Ние бяхме болни преди седмица и ни изписаха само Стодал - педи каза 4е е единственото подходящо за тази възраст.
Виж целия пост
# 8
От хомеопат знам, че Стодал се дава при остатъчна кашлица.
Виж целия пост
# 9
на нас ни е изписван сироп за кашлица FLUDITEC - пише за бебешкия, че е от 1 месец до 2 год., за по-големите е друг.
Виж целия пост
# 10
 
NaughtyАз съм давала "Проспан" сироп  на синът ми когато беше на 2,5м- педито ми го изписа. От тогава когато му се наложи само такъв сироп давам, Peaceтака, че няма страшно.
[/size]
Виж целия пост
# 11
И аз съм давала Проспан на дъщеря ми, когато беше на 6месеца по рецепта изписана от педито, често казано имаше ефект. Hug
Виж целия пост
# 12
Питай пак лекарката си, като изрично й оббърнеш внимание за притеснението си. Питай я и за дозата, ако настоява да е Проспан.Иначе Стодал-а е подходящ, както са ти казали и други майчета.
Виж целия пост
# 13
не бих дала Naughty. Чуваш ли по ТВ какво казват на рекламата- за деца над 3 год
Виж целия пост
# 14
и аз съм давала, Павел беше на 6-7 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия