Лунна диета-13февруари-6.44ч

  • 2 539
  • 79
Утре ще спазвам лунната диета,от 6.44 ч. сутринта.Има ли желаещи да отслабнат с мен 1кг.? GrinningДнес съм на салатка,пиле и плодове да ми е по -лесно утре.Хайде като сме повече,ще се подържаме newsm53 newsm10
Виж целия пост
# 1
И аз ще гладувам утре Wink. Ами в крайна сметка е пълнолуние, пък и тези дни от празници само на сладко налитам. Стискам палци на всички Wink





 Hug
Виж целия пост
# 2
Аз съм в играта.Иначе един килограм мазнини за един ден е невъзможно,защото се изисква дефицит от 7000 калории,а ако фотосинтезираш,то се падат по минус 2000-2500 калории,така,че споко ако си "връщате" част от сваленото Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Мдам, то вода се губи основно, ама ще си го броим просто ден за разтоварване Wink. Килограм мазнинки се губи доста трудно за съжаление  Thinking Аз моите от кога ги топя и пак си имам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Хайде мацки,ще се подържаме взаимно утре newsm53Аз нямам проблем с гладуването до 6-7ч. вечерта,издържам на кафе и фреш ,но после ми пада пердето и става страшно smile3503
Виж целия пост
# 5
аз ще комбинирам с трети ден на "Лимонена с кисело мляко"
Виж целия пост
# 6
аз ще комбинирам с трети ден на "Лимонена с кисело мляко"
Нещо не разбрах,защо трети ден?Нали е 24 часа?А каква е тази "лимонена с кисело мляко"
Виж целия пост
# 7
И аз си я спазвам лунната винаги, така че утре съм с вас. Емчо е на лимонена диета и утре и е трети ден, заради това ги комбинира нещата, макар, че не знам как ще го направи.
Виж целия пост
# 8
И аз съм с вас Simple Smile.Забъркала съм си и лимони с лайка,и тях ги почвам от утре,пък дано да има двоен ефект Praynig
Виж целия пост
# 9
Ох, и аз се включвам. Заради кърменето освен сокове и чай, пия и нискомаслено мляко.
Виж целия пост
# 10
и така нека гладуването да започне Joyи аз съм звас момичета(ако издържа)
Виж целия пост
# 11
И аз  Grinning Пийвам малко сокче и изчезвам на бач, пък там кафенца,мафенца ще изкарам някак  Wink
Виж целия пост
# 12
Ей бройте ме и мен , нали знаете че и аз съм с вас   Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Да не остана и аз назад  badscale днес ще си направя фреш от моркови,ще си купя и грейпфрути!Ако ми дойде музата newsm17а дано newsm03да изкарам така 3 дни ще е супер,защото някъде бях чела ,че при пълнолуние е хубаво да се мине на течности 1-3 дни!Пък то това са кризисните дни,после се продължава по-леко на плодове да речем,както се каня от кога да карам!Сега си запарвам от чая РЕГУЛАВИТ-2  food010 и от "ЧАЙ ЗА ОТСЛАБВАНЕ" на БИЛКАНА! newsm10
Виж целия пост
# 14
И аз съм на чайче в момента . Много ми е гот  Simple Smile , довечера съм и на фитнес така че и там ще изхвърля някой излишен грам  Grinning .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия