Кастинг за партньорка на г-н Андреев в шоуто на Слави

  • 9 484
  • 50
Здравейте !
Заведохме детето на въпросния кастинг. Първо чакахме 2,5 часа след предварително обявения час за явяване тъй като великите шоумени имали "непредвидена почивка". Това за едно 5 г. дете е убийствено. Имаше деца, които спяха по канапетата във фоайето на кастинга. Второ, подготвената песен трябваше да се пее на музикален фон,предварително подготвен на  диск. Нищо подобно,накараха децата да пеят акапелно,а имаше хора донесли тамбури, цигулки и пр..
За мен адски некоректна проява от страна на организаторите. След път от 8 ч. с влака и допълнително  висене във фоайето 2 часа и половина и на всичкото отгоре изискване да се пее акапелно при предварителна уговорка за синбек,направо съм бесен.
Моля споделете ако сте си водили детето на въпросния кастинг, как беше при вас ?
Виж целия пост
# 1
Аз като обикновен зрител мога да кажа само, че тази вечер шоуто беше прекрасно! Толкова талантливи деца има в България! За Вас съжалявам, че е имало неуредици, но дано детето Ви е доволно от представянето си.
Виж целия пост
# 2
И на мен снощи ми беше много интересно предаването,по принцип не го гледам попаднах случайно,но го загледах,уцелил е Слави с това да си вдигне рейтинга.
Единствено негативно мнение ми остави едно момиче на 8 години,което се държеше като тийнейджърка,че дори беше с изскубани вежди,което ми дойде малко в повече,майка му е за бой де.
Виж целия пост
# 3
http://vbox7.com/play:a2704daa07
Голям талант! Онемях от удоволствие да гледам и слушам това невероятно дете!
Виж целия пост
# 4
 PeaceИ аз също-няколко пъти изгледах изпълненията на момичето!!
Виж целия пост
# 5
  Сигурно са велики шоумени след като ме накараха да изгледам с радост последните им предавания и да ме развълнуват талантливите деца на България. Отдавна не бях гледала с такъв интерес тв-предаване! Браво на децата ни, браво на Слави,че ни ги показа!
  А Крисия! Ах, тази Крисия, която ме разтрепери... Много,много се надявам това невероятно момиченце да бъде в бъдеще една от партньорките на Митко.
  Приятен сюрприз-нито едно чалга-парче не чух от дечицата!
Виж целия пост
# 6
Уникална!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 7
Страхотни пеят всички финалистки...все се надявам да измислят нещо от предаването и да останат всичките. Иначе Крисия ще си подхожда най-много с г-н Андреев, визуално и ръстово. Съжалявам, че 6 годишната Диана отпадна - голяма сладуранка е и тя!
Виж целия пост
# 8
И днешните изпълнения и на четирите деца са перфектни!
Виж целия пост
# 9
Мисля че Крисия ще е победителка!
Виж целия пост
# 10
Днес няколко пъти си пуснах изпълнението на Гергана от снощи, много ми хареса!
Виж целия пост
# 11
Мисля че Крисия ще е победителка!

И аз!
Виж целия пост
# 12
И аз си мисля,че ще е тя.Въпреки,че Гергана ми харесва повече като изпълнител.Не я бях чула на кастинга,но сега като я гледам и е направо уникална.Крисия обаче е по-чаровна и сладка,висока е колкото момчето и си отиват повече,затова ще вземат нея.Но се надявам Гергана да има късмет и дано след 5 години да я гледаме по световните сцени,тя го заслужава,уникално дете!
Виж целия пост
# 13
Ивето не ви ли напомня на Тити?  Grinning
Виж целия пост
# 14
и аз така мисля. С Титаник ме уби!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия