има ли мама която родила скоро със секцио по желание

  • 1 587
  • 25
здравейте, интересувам се има ли такава мама която скоро родила в държавна болница в софия, например в майчин дом софия със секцио по желание или се готви скоро да ражда така.питам,понеже живот и здраве ми предстои, а съм след много години стерилитет, и не първа младост.ако има такива мами пишете как стоят нещата, разбира се с избран доктор.чакам вашите отговори.
Виж целия пост
# 1
аз съм раждала в 2ра градска със секцио преди 4месеца и малко обаче моят доктор при който си ходех на 4астно просто работи там и затова ме оперира там а иначе си платих една сума защото исках да е той и така Много съм доволна от него newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 2
Aз живои и здраве Април ще раждам секцио по желание.
В Тина Киркова, при д-р Иво Тодоров и екипа му Laughing
Плащам си за ВИП стая и всички други екстри, който искам:)
Виж целия пост
# 3
мимка, защо ще бъде по желание, а живот и здраве и аз ще раждам през април.но доколкото разбрах болниците не искат по желание, аз мисля в майчин дом.

пам, а ти също не пишеш защо роди със секцио?
Виж целия пост
# 4
Докторте не препоръчват секцио "по желание". Секцио се ражда само ако има медицински проблем бебето да се роди по естествения начин и ситуацията го изисква. Не ми се вижда добра идеята да се ражда секцио в случай, че може да се роди нормално - замислете се, че след секцио няма да можеда вдигате тежко (повече от 2 кг. в продължение на месеци - т.е. няма да може да носите на ръце дори собственото си бебче, да не говорим за операцията и зарастването на раната след това и реанмацията и т.н. - абе колкото и да боли естественото раждане трае няколко часа и после си отново пълноценен човк - ходиш, кърмиш, носиш си детето - мисля, че това е за предпочитане.
Виж целия пост
# 5
nellie predstavite ti za sekzio sa gre6ni az ne rodih sekzio po jelanie a po spe6nost predi tova biah tvardo protiv no taka se naloji niama ni6to takova sas 2 kg i t.n. ta nali ti rajda6 bebe nad 2 kg koi dori v bolnizata 6te nosi deteto ti sigurno aku6erkata gluposti edinstvenoto nepriatno e sled sekzio parvite niakolko 4asa dokato prohodi6 i posle si e mnogo dobre az li4no bih rodila i vtori pat sas sekzio bolkata e mnogo po malka ima jeni koito ne tarpiat na bolka i v tova niama ni6to lo6o
Виж целия пост
# 6
аз родих преди шест месеца със секцио по желание в Майчин дом  и съм много доволна от операцията , направи ми я един млад лекар със който сме почти роднини . Не съм плащалаза самото раждане , платих само за вип стая , тъй като условията в обикновенна стая са доста мизерни . Всичко мина супер! newsm03    
Виж целия пост
# 7
eduarda, извинявай за майчин дом в софия ли говориш и ако не е тайна колко ти излезе, плаща ли нещо официално на болницата заради собственото желание.и доволна ли си?
Виж целия пост
# 8
Докторте не препоръчват секцио "по желание". Секцио се ражда само ако има медицински проблем бебето да се роди по естествения начин и ситуацията го изисква. Не ми се вижда добра идеята да се ражда секцио в случай, че може да се роди нормално - замислете се, че след секцио няма да можеда вдигате тежко (повече от 2 кг. в продължение на месеци - т.е. няма да може да носите на ръце дори собственото си бебче, да не говорим за операцията и зарастването на раната след това и реанмацията и т.н. - абе колкото и да боли естественото раждане трае няколко часа и после си отново пълноценен човк - ходиш, кърмиш, носиш си детето - мисля, че това е за предпочитане.

Няма такова нещо като секцио по желание. Секцио раждаш, ако има мед. причини за това. Но ако имаш избран доктор, медицинска причина винаги може да се измисли. И не съм съгласна, че непременно е по-добре да се ражда нормално. Нито пък, че възстановяването след секцио трае месеци, че не можеш да вдигаш повече от 2 кг. и пр. Аз като родих секцио, още на 20 ден вдигах количката с бебето (общо около 18 кг!) и я влачех надолу по стълбите два етажа. Всичко зависи от това, как се чувстваш. Останалото са препоръки, които са различни в зависимост от доктора.
Виж целия пост
# 9
мимка, защо ще бъде по желание, а живот и здраве и аз ще раждам през април.но доколкото разбрах болниците не искат по желание, аз мисля в майчин дом.
Ми защото неискам нормално да раждам затова е по желание, а и таза ми е тесен и докторте препоръчват секцио, но решението го взимам аз и искам да е секцио. Hug
Това си е мое решение все пак как да рода несмятам, че някой има право да се меси.
Виж целия пост
# 10
Аз родих в Тина Киркова със секцио по желание. По принцип още не може легално да се избира как да раждаш(поне в тази болница), но ако имаш уговорка с лекар винаги може да се измисли"медицинско показание".
Виж целия пост
# 11
Да, в Майчин дом в София родих . Попринцип бебето ми беше много голямо и да исках не можех да раждам нормално (4.450).кг. , но и да можех пак щях да раждам секцио , не съм плащала на болницата  само стаята плащах по 35 лв. на вечер . И пак казвам ,че съм много доволна ,възс танових се много бързо и се чувствах много добре!
Виж целия пост
# 12
Докторте не препоръчват секцио "по желание". Секцио се ражда само ако има медицински проблем бебето да се роди по естествения начин и ситуацията го изисква. Не ми се вижда добра идеята да се ражда секцио в случай, че може да се роди нормално - замислете се, че след секцио няма да можеда вдигате тежко (повече от 2 кг. в продължение на месеци - т.е. няма да може да носите на ръце дори собственото си бебче, да не говорим за операцията и зарастването на раната след това и реанмацията и т.н. - абе колкото и да боли естественото раждане трае няколко часа и после си отново пълноценен човк - ходиш, кърмиш, носиш си детето - мисля, че това е за предпочитане.

аз съм със секцио и правя без проблем всичко това което правиш и ти и то още от втората седмица след раждането-секциото не пречи на жената да бъде пълноценна след раждането!!!!
Виж целия пост
# 13
Докторте не препоръчват секцио "по желание". Секцио се ражда само ако има медицински проблем бебето да се роди по естествения начин и ситуацията го изисква. Не ми се вижда добра идеята да се ражда секцио в случай, че може да се роди нормално - замислете се, че след секцио няма да можеда вдигате тежко (повече от 2 кг. в продължение на месеци - т.е. няма да може да носите на ръце дори собственото си бебче, да не говорим за операцията и зарастването на раната след това и реанмацията и т.н. - абе колкото и да боли естественото раждане трае няколко часа и после си отново пълноценен човк - ходиш, кърмиш, носиш си детето - мисля, че това е за предпочитане.

Няма такова нещо като секцио по желание. Секцио раждаш, ако има мед. причини за това. Но ако имаш избран доктор, медицинска причина винаги може да се измисли. И не съм съгласна, че непременно е по-добре да се ражда нормално. Нито пък, че възстановяването след секцио трае месеци, че не можеш да вдигаш повече от 2 кг. и пр. Аз като родих секцио, още на 20 ден вдигах количката с бебето (общо около 18 кг!) и я влачех надолу по стълбите два етажа. Всичко зависи от това, как се чувстваш. Останалото са препоръки, които са различни в зависимост от доктора.
Точно така newsm10 Аз раждах в Св. София при д-р Ташков, който по принцип си е фен на секциото и винаги може да ти измисли "медицински причини". Моите бяха "едър плод"(вярно) и "възрастна първескиня"(чак пък толкова smile3506)
Виж целия пост
# 14
Момичета, не измествайте темата - дали да раждаш нормално или секцио. Тук питането е как е минало и как е постигнато секциото по желание. Спомням си е мен как ме убеждаваха да раждам нормално, ама тялото е мое, решението също!
Сори за офф-а.
Иначе аз съм раждала преди повече от 2 години - във втора градска, по желание, с избран доктор. Платих си за удоволствието, а доктора ми измисла причина - забременяване ин витро и така. Доволна съм от секциото, възстанових се бързо и не съжалявам за избора. Не знам какво по-конкретно те интересува - цена, доктор, болница, възстановяване? Предполагам че където и да имаш уговорен доктор нещата ще минат добре. Спокойно бременеене и леко секцио.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия