Астмата, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 25

  • 41 291
  • 740
# 90
Сребърната вода има антибактериална и антимикробна функция (заради тези свойства на среброто някои родители използват сребърни лъжички при захранване и после при хранене на малкото дете). Така че при всички случаи няма да навреди и по една супена лъжица да се пие вечер, не че е и панацея, де.
Виж целия пост
# 91
Аз съм мокрила очичките на синът ми със сребърна вода след градина - целта е да се изтрепят УЖ бацилите полепнали по миглите и които навлизат през слъзният канал . /поне такова е обяснението на д-р Михайлов / . Пръскам и във устата и накапвам във нослето. Обаче както казва Меган , май е все тая. Да не се повтарям , но имам приятелка , която нищо не дава и никога не е давала на синът си - ходи редовно на градина.  И да  пусне някоя бистра хрема и кихане се повлиява от вит С - ампулки и толкова. Кара и шарка - без усложнения. На 4 годинки и три месеца са , колкото нас , АБ не са пили до сега. Другата ми приятелка е много доволна от Омега на Допелхерц .....но според мен това са си здрави деца , докато нашите са обременени с астмата. Е ,ще даваме различни добавки , но по скоро ще е за наше спокоение МАЙ.
Виж целия пост
# 92
Е ,ще даваме различни добавки , но по скоро ще е за наше спокоение МАЙ.
Съгласна съм, нашите деца, просто боледуват, другите са с по-здрава имунна система.
Аз се отказах от имуностимулатори и т.н. защото не виждам ефект, като дете и на мен даваха какво ли не - ами не станах по-здрава Crazy Единствено грипните ваксини ме спасяваха, сега не съм слагала от 2-3 години, но като ме тръшна грипа миналата година - пих течната ваксина, не заради друго, но аз вдигам много висока темп и правя усложнения - после пия лекарства с месеци #Crazy
Осцилокцинум си е препрарат за грип, за това на него се спрях, има и други подобни. Нашата педиатърка ми препоръча да го давам по 3 дни на седмица и аз започнах тази Peace
Виж целия пост
# 93
РЕШИХ  Hug Laughing мисля да взема Имунобор кидс - сироп с бетаглюкани  Peace Още днес ще го купя и го почвам, дано даде резултати. Моля , който го е ползвал да сподели  Hug HugОбадих се на педиатърката да и кажа, а тя: ами щом искаш си давай парите, но не очаквай чудеса Twisted Evil.......... аз очаквах да ме подкрепи поне  Rolling Eyes , ама както и да е, то нали и аз това говорех одеве,  ама ........Wink Hug надявам се да има ефект!!!!!!!!!!

Сега пък една приятелка каза за лампа от хималайска сол, свети до детето, докато спи , каза, че откакто са я купили и сополи нямал Wink но той си е по-здраво дете де  Grinning някой да е чувал отзиви Hug
http://www.byalataorlitsa.com/zdrave-i-spa/content#solta-deistvie
Виж целия пост
# 94
Реших  Hug Laughing Ще взема Имунобор кидс - сироп с бетаглюкани  Peace Още днес ще го купя и го почвам, дано даде резултати. Моля , който го е ползвал да сподели  Hug Hug

нашата педиатърка ни захрани с мостра, след това аз продължих. Давам го повече от месец, дали не станаха вече два, не помня - дали след спазъма ноември или след този през декември започнах да им го давам. Мисля, че има ефект, но не е магически. На Нова Година пътувахме, бяхме 7 семейства. Всички деца бяха болни от различни вируси, аз подивях кое точно ще лепнат. Засега нов вирус не лепнаха, въпреки че голямата си влачи една фарингитна кашлица от 3 седмици вече.
Най-евтин е в аптеки Марешки - 15 лв. За двете деца за месец използвам 4 шишенца.
Виж целия пост
# 95

Сега пък една приятелка каза за лампа от хималайска сол, свети до детето, докато спи , каза, че откакто са я купили и сополи нямал Wink но той си е по-здраво дете де  Grinning някой да е чувал отзиви Hug
http://www.byalataorlitsa.com/zdrave-i-spa/content#solta-deistvie

да, и мен ме убеждаваше една приятелка за тези лампи, както и за някаква новооткрита "солна пещера" в София (не истинска пещера, всъщност е солна стая за терапии).
Виж целия пост
# 96
Реших  Hug Laughing Ще взема Имунобор кидс - сироп с бетаглюкани  Peace Още днес ще го купя и го почвам, дано даде резултати. Моля , който го е ползвал да сподели  Hug Hug

нашата педиатърка ни захрани с мостра, след това аз продължих. Давам го повече от месец, дали не станаха вече два, не помня - дали след спазъма ноември или след този през декември започнах да им го давам. Мисля, че има ефект, но не е магически. На Нова Година пътувахме, бяхме 7 семейства. Всички деца бяха болни от различни вируси, аз подивях кое точно ще лепнат. Засега нов вирус не лепнаха, въпреки че голямата си влачи една фарингитна кашлица от 3 седмици вече.
Най-евтин е в аптеки Марешки - 15 лв. За двете деца за месец използвам 4 шишенца.

И ние пием ИМУНОБОР КИДС - вече сме на края на 3-тия месец откакто го пие. Доволна съм. За 3-те месеца - веднъж се разболя...не знам дали това е причината...но е факт.  Сега се чудя с какво да го заменя newsm78 че повече време не смея да го давам. Ще взема някакви витамини поне, че и без това не хапва никакви плодове
Виж целия пост
# 97
Ние юли след пневмонията пихме 3 месеца Имунобор кидс и след една седмица почивка сменихме със Имунобор бронхо + Марсианци Имунактив . Сега сме на Кордицепс + 1 капка на ден Вигантол / Д3 /.
Виж целия пост
# 98
Тези лампи от хималайска сол ги  има в книжарници Хеликон,бая им се бях зачудила, а и ми харесват визуално, може и да взема  Grinning
Като заговорихте за бета-глюкани - аз съм доволна от тези на капсулите (по-висока концентрация са )  Hug
Виж целия пост
# 99
Здравейте и от мен.От няколко дни главата ми ще експлоадира от мисли как да накарам синът си да отиде на детска градина.Вече беше за един ден и уж му хареса и имаше желание да отиде пак,и сега,когато дойде време за това,реши,че не иска да ходи.Страшно много се притеснявам,като започне да плаче,да не направи спазъм там.Как да го накарам сам да поиска да отиде.Моля,ако някоя от вас се е сблъсквала с този проблем,да сподели как е постъпила.
Виж целия пост
# 100
На колко е години?
Виж целия пост
# 101
През април ще навърши 4
Виж целия пост
# 102
Значи е първа група. Ами трябва си време да свикне, особено ако не е ходил на ясла.
Говори му,че вече е голям и така правят всички , ходят на градина, учат , играят бля,бля, сещаш се, пък дано свикне бързо.  Hug
Виж целия пост
# 103
Благодаря ти.Аз само това правя-говоря,но той е толкова инат,като каже не е не.Вече само като чуе думата градина и започва да плаче.
Виж целия пост
# 104
Здравейте и от мен.От няколко дни главата ми ще експлоадира от мисли как да накарам синът си да отиде на детска градина......................Моля,ако някоя от вас се е сблъсквала с този проблем,да сподели как е постъпила.

Тошко не е ходил на ясла и първа група , защото ревеше до повръщане, дори вдигаше температура лека. Обаче като стане втора група и реших да опитам за четвърти път . Една приятелка ми каза да опитам със подкупи. Ако седи на градината - му купувам подарък . Един Спортакус какви чудеса прави . Сега иска да ходи на градина , но аз не го пускам че всяко разболяване ни коства болница..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия