На 21 бебе?

  • 2 717
  • 101
На 21 съм,а приятелят ми на 32.От 2 години съм с него, почти живеем заедно  Heart Eyes.И двамата работим и имаме добри доходи. Говорим вече, че искаме да си направим дете. Каза ми, че дойде ли юли-август, отиваме на море с тая цел  Mr. Green - да сме на спокойствие. Неговите родители ще умрат от кеф  Hug имаме цялата подкрепа от тяхна страна. Особено майка му - жената само това чака и понеже има доста възможности и ЖЕЛАНИЕ, знам че и тя ще ни помага. Но проблема е, че моите родители ще подскочат до небето.Просто си знам какво ме чака - малка си още  Naughty , сестра ти (тя е на 27 и живее с приятеля си, но нямат деца още) още не е направила тази стъпка в живота си, пък ти ли...Ще бъде УЖАС просто   #Cussing out . Моля, ви, посъветвайте ме нещо, окуражете ме.  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 1
Естествено, че те подкрепям! 21 е супер възраст да станеш майче. Аз забременях на 23 и съм много щаслива! Hug Laughing Hug
Виж целия пост
# 2
Ако ти чувствам, че искаш дете- иамш пълната ми подкрепа  bouquet
Виж целия пост
# 3
В родилното бях с едно момиче с подобни на твоите терзания,само че на 20 години.В крайна сметка ти живееш за себе си,а не за родителите си.Успех !!!
Виж целия пост
# 4
Ти си пълнолетна имаш глава на раменете си и доколкото разбирам си готова да станеш майка  Grinning
А родителите ти няма какво да те сравняват със сестра ти, това е глупаво, ами тя ако реши никога да не се жени и ти ли трябва да последваш нейния пример  newsm78
Виж целия пост
# 5
Важното е ти да го искаш. Ако си сигурна, че моментът е назрял и си намерила правилния човек действай.
Виж целия пост
# 6
Щом имаш желание,подходящ партньор,а и "възможностите" не са за подценяване действай.Вашите ще имат 9 месеца да свикнат с идеята за внуче  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Въобще не се и колебай щом ти го искаш няма какво да се съобразяваш с родителите си сигурна съм че и да се стреснат в началото после ще се примирят и ще са страшно щастливи. Аз лично забременях и родих на 20 бременността и възстановяването ми бяха много лесни и безпроблемни ,сега съм на 25 /уж не е кой знае колко/ и пак съм бременна но нещата са далеч по трудни всичко ме боли- стави ,кокали , ребра едвам ходя качих много абе ужас чуствам се на 70 години май възрастта си има значение затова побързай Peace
Виж целия пост
# 8
Ако се чувстваш готова давай смело  Wink,аз лично не бях ,още ми се дивееше,не че сега е по-различно Rolling Eyes Mr. Green,а за родителите  newsm78важно е какво искаш ТИ ,живота е твой ,ще те разберат Peace
Виж целия пост
# 9
Щом искаш да бъдеш майка действай Flutter.В прекрасна възраст си Simple Smile  bouquet.А колкото до родителите ти...не ги мисли.
Виж целия пост
# 10
Изобщо не си мисли какво ще кажат родителите ти. Ти си тази, която решава. Освен това, ако решиш да изчакаш някоя друга година, тогава пък може да не стане веднага бебето, а годините се трупат.
Виж целия пост
# 11
Важното е че вие го искате.....родителите не ги мисли....сестра ми роди на 17, но отговорността за детето се стовари и върху родителите ми (поради куп обстоятелства), но го преживяха. Едва, когато тя роди, аз се почувствах готова...видях, че не е толкова "страшно" и някакси се появи и при мен желанието.
Приятна работа по въпроса  bouquet
Виж целия пост
# 12
Когато бях на 21 душата си давах да имам бебе. Бх женена от няколко месеца и това бе най-голямото ми желание. За съжаление успяхме чак след 5 години опити. Не ти казвам това, за да те стряскам. Просто искам да знаеш, че това е една прекрасна възраст да станеш майка. И ако ти го искаш и се чувстваш готова имаш моята пълна подкрепа. В крайна сметка ти живееш твоя си живот и щом си намерила човека, то който искаш дете вашите нямат думата.
Виж целия пост
# 13
Ако смяташ, че го искаш давай смело.Ако това ще те успокой аз родих на 19 Laughing
Виж целия пост
# 14
Аз забременях на 20 и родих на 21. Сега си гледам детето, а майка ми като я види се разтапя. Те с баща ми не бяха съгласни въобще да имаме дете. НИе ги поставихме в предсвършен факт. Сега се налага да я гледат за 1 седмица и като ходя да я видя не ме иска. Само преследва баща ми и майка ми и все едно ме няма в стаята. Ако се обичате и искате бебе си го направете. Цял живот ще има кой да ви се меси, важното е вие да имате едни и същи планове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия