Търся поредицата книжки "Във вълшебната гора"

  • 1 410
  • 2
Мами, нарочно пиша тук, защото предполагам че повече ще видят темата, отколкото ако я пусна веднага във "Купувам, търся..."

Моля и модераторите за бонус поне ден-два да поседи и тук темичката. Моял, моля. Simple Smile

Та на въпроса. Харесвам много поредицата "Във вълшебната гора" И картинките са хубави, стават за учене на думички, животни. Знам че ги има по книжарниците, но за всеобща помощ (при мен финансова, при вас разчистваща) търся някоя мама на по-гоялмо дете ако иска да се отърве от своята колекция.  Grinning

Така че ако на някой книжките му събират прах у дома, и е склонен да ги пласира, шъ го замоля да ми пише. Може и тук, може и на лични, може и на мейл. На който както му е удобно.

За модераторите по едно  Flowers Bouquet . По-важно по едно  Wine Glass. И моля да си затворят очите за ден -два.
Виж целия пост
# 1
Едва ли ще има някой, който да се раздели с тези чудни книжки. Аз ги купувам от книжарниците, но не бих ги продала после. Още повече, че първите две - горската гара и горският театър, бяха наследство от детето на моя братовчедка.
А ти можеш направо да си поръчаш целия комплект в някоя книжалница - така и отстъпка сигурно ще ти направят.
П.С. В книжарницата, откъдето ги купувам, дамата обясни, че така си ги поръчал 30-годишен мъж, защото много ги харесвал.
Виж целия пост
# 2
Виж тук, тук и тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия