яде по 7 пъти

  • 481
  • 5
здравейте скъпи мами,
Моята беба ме смая тези дни.Мацката ми е по принцип злояди4ка и то доста и до сега ядеше по 6 пъти по около 100-120 грама и то с огромен зор а от седмица почна да яде по 7 пъти по около 80-90 грама #CrazyБуди ми се по два пъти на нощ и докато недам мляко няма спане-ужас.Защо така?период ли е или..
благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Явно това е т.н. криза на растежа.В този период бебетата растат най-бързо и имат вълчи апетит.Давай и да си хапва, не се притеснявай.Щом е злояда, този момент трябва да те радва.Не се бой, че ще надебелее, само ще намали храненията Simple Smile
Виж целия пост
# 2
newsm78Мисля, че това е период и ще отмине. Даваи й да хапва когато поиска и колкото поиска. Постепенно тя сама ще си установи режим на хранене.  Peace Радвай се, че яде. Синът ми също беше злояд и в такива моменти аз се радвах, че яде повече пъти, защото иначе изяждаше по-малки количества храна.
[/size]
Виж целия пост
# 3
Радвай се че яде. Мисля че това е период и след като отмине ще се установи един режим на хранене постоянен. Излишно се притесняваш , а и мисля че сега трябва да ти е и по спокойна.

Виж целия пост
# 4
Като яде, давай, сега ти се е паднало да се радваш да яде, че като дойде другият период нищо да не иска, тогава страшно ooooh! ooooh!
Ще мине този период
Виж целия пост
# 5
Ако това ще те успокои, моята ядеше по 8  Laughing
Не се притеснявай, детето ти расте, има нужда от повече ядене, постепенно с месеците коремчето му ще нараства, ще събира повече храна и ще го засища за по-дълго време, тогава ще намали броя на храненията  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия