Записване за първи клас

  • 727
  • 8
Здравейте. Може би много пъти сте разисквали темата за прием на първокласници, но мисля, че винаги може да бъде актуална. Знаете ли откога започва записването за първи клас в гр. София. Препоръчайте училища. Предварително благодаря на всички. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Страница-две по-назад има същата тема. Ако искаш прелисти и я виж. Няма да се налага да ровиш много, защото съвсем доскоро темата беше доста актуална.
Виж целия пост
# 2
благодаря за атговора. но тези теми, които видях се отнасят за плавдив и други градове в страната. интересува ме в гр. София
Виж целия пост
# 3
 Има много теми по въпроса, пусни в търсачката първи клас и ща откриеш и тези, дето ги бистрехме миналата година.
 Дара е права за темите за София, в последно времче имаше няколко, аз лично писах в две от тях.
Датите за записване са различни във всяко училище, навсякъде започват в края на април, началота на май, но най-сигурно е да провериш конкретно на място.
Виж целия пост
# 4
И мене тази тема ме вълнува. Едно и също ли е за всички държавни училища?Имам предвид срока. Има ли някакви документи освен бележката за предучилищна??
Виж целия пост
# 5
Да правилата са еднакви в държавните училища - пиши в кой квартал търсиш училище, какво искаш да е - с езикова насоченост, с изкуства, с музика или съвсем съвсем обикновено училище.
Виж целия пост
# 6
az se interesuvam ot uchilishe v Lozenec s angliyski.Predpochitam osnovno takova pred sredno.Blagodarq predvaritelno.
Виж целия пост
# 7
За коя част на Лозенец се интересуваш?? Аз също съм в Лозенец и горе долу съм ги проучила, но съм се спряла на варянт не в квартала.А там са 21- не е основно, 35 с руски,122-основно, някоко частни-не са за препоръчване...Зависи ти на кое държиш най-много: да е близко, основно, да е с език, да са по-малко деца в клас, да е на ниво образованието...???
Виж целия пост
# 8
Не знам за вашето училише ,но при нас в кавартала искат молбите от 01.04-10.04, а бележките от детската градина ще получим чак май месец.Така ,че кой не е записал още да действа ,че няма време. Искат копие от акта за раждане и молба - образец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия