Да ви похваля иглотерапевт!

  • 14 410
  • 6
Имам сериозни проблеми с гръбнака... изкривяване - от там болки и схващания... от години! МИслех, че нищо не може да се направи...
Съвсем случайно чух за възможностите на иглотерапията и чрез познати, близки - намерих координати на д-р Еленкова. Лекар е, била е педиатър преди да се специализира в хомеопатия и иглотерапия.
Хора - пиша отдавна във форума - отдавна не съм се чувствала толкова добре!!! нямам болки, а и докторката ми даде упражнения, които да правя в къщи!!! невероятно!
първо се прави масаж, после - игли. ходих 10 пъти!!!
и така... ако някой се интересува - да ми пише на лични, да не ме обвинят, че правя реклама...
Когато някой лекар е читав - не смятам, че трябва да си мълчим!
Виж целия пост
# 1
Това звучи интересно, а само за гръбнака ли помага иглотерапията, кажи нещо повече, моля Grinning?
Виж целия пост
# 2
Имам сериозни проблеми с гръбнака... изкривяване - от там болки и схващания... от години! МИслех, че нищо не може да се направи...
Съвсем случайно чух за възможностите на иглотерапията и чрез познати, близки - намерих координати на д-р Еленкова. Лекар е, била е педиатър преди да се специализира в хомеопатия и иглотерапия.
Хора - пиша отдавна във форума - отдавна не съм се чувствала толкова добре!!! нямам болки, а и докторката ми даде упражнения, които да правя в къщи!!! невероятно!
първо се прави масаж, после - игли. ходих 10 пъти!!!
и така... ако някой се интересува - да ми пише на лични, да не ме обвинят, че правя реклама...
Когато някой лекар е читав - не смятам, че трябва да си мълчим!



дай координати на лекарката:)
Виж целия пост
# 3
Това звучи интересно, а само за гръбнака ли помага иглотерапията, кажи нещо повече, моля Grinning?
казвам само за гръбнака, защото има резултат... с мен лично
иначе се лекуват дискови хернии, дископатии, неврит, плексит, шипове, артрити, мигрена, неврози, безсъние, алергии, бронхиална астма.
имаше програми за премахване на целулит и отстлабване, акне...
Моето лечение беше първо с масаж - около40 минути, след това се слагат иглите на специални места - за около 10 минути. Даде ми хомеопатични лекарства - едното конкретно за ошипяванията, другото е общо!
Д-р Силвия Еленкова - тел: 865 6867
Докато бях там, видях че има и пациенти с проблемно забременяване
Виж целия пост
# 4
Лелеле Ламята, златна да си   bouquet

Май ще я посетя таз лекарка. Вече съм кат жив труп...не мога да стана, не мога да седна, не мога да се наведа... Close с дискова херния съм, с ошипяване и т.н. Sad

Къде точно се намира лекарката? С часове ли работи? И ако може да споделиш какъв й е хонорара (може и на ЛС)?

Благодаря ти  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Шани, обади се и се уточнете... Да, работи с часове - пълно е с пациенти.
Намира се на ул. Кожух планина в Лозенец - на много лесно място. Точно срещу басейн Спартак е Богатица - втората пряка в дясно, първата кооперация - партер...

не искам да ти казвам аз какъв труп бях и понеже работя седнала, сутрин не можех да стана от леглото... изобщо!!!
За цените - няма смисъл, защото е индивидуално... не знам за какви процедури си... Преживява се - най-вече защото ефектът е страхотен! при мен поне!
А масажистката е велика... хвана ме яд, че ми свършиха процедурите.
Виж целия пост
# 6
Пак мерси  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия