Помогнете-гнойна ангина във 2-ия месец

  • 1 212
  • 11
В 8 г.с. съм и от вчера съм с налепи по гърлото.Личния лекар ми изписа пенецилинов антибиотик-Оспен- каза че уж не влияят на плода.Каза също че нелекуването на ангината може да се окаже по-опасно от антибиотика.Но аз съм безкрайно притеснена.Пила ли е някоя от вас антибиотици във втория месец?
Виж целия пост
# 1
Една приятелка пи и детенцето сега е на 3годинки и нищо му няма  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз лично не съм пила антибиотици по време на бременноста но бих те посъветвала да се обърнеш към лекар хомеопат във вашият град.Хомеопатията не е противопоказна по време на бременност  и кърмене с изключение на някои лекарства.
Виж целия пост
# 3
Аз лично не съм пила антибиотици по време на бременноста но бих те посъветвала да се обърнеш към лекар хомеопат във вашият град.Хомеопатията не е противопоказна по време на бременност  и кърмене с изключение на някои лекарства.

 newsm10 Тъкмо щях да ти предложа същото - посети лекар-хомеопат /класически!/.
Виж целия пост
# 4
И аз пих Оспен, но в края на 5-я месец. Лошото е, че до края на 3-и месец е най-опасно да се пият антибиотици. Консултирай се с още един лекар поне.
Виж целия пост
# 5
 не пий антибиотици-и без това докато не избие всичко няма да ти мине.прави гаргари с лайка и сода, с нишадър и с лимонов сок.редувай ги по упорито 1-2 дни.пръскай си гърлото с нещо и смучи лекарства.така на скоро оправих моят син-давах му само за температура.ако можеш да си намажеш гърлото с нишадър е добре
Виж целия пост
# 6
 Мисля , че не редно да пиеш АБ, ако имаш само налепи, без температура , тогава  недей да вземаш АБ или поне се консултирай с наблюдаващия гинеколог
Виж целия пост
# 7
не се притеснявай - аз пих антибиотик 2 месец и през двете бремености и няма никакъв проблем иначе може да стане и по-лошо
Виж целия пост
# 8
Аз, когато бях бременна, лекувах гнойна ангина с Биопарокс - локален антибиотик, пръска се в гърлото. И упорита гаргара с лайка и сода. Това ми предписа моята GP.
Виж целия пост
# 9
Аз, когато бях бременна, лекувах гнойна ангина с Биопарокс - локален антибиотик, пръска се в гърлото. И упорита гаргара с лайка и сода. Това ми предписа моята GP.


Точно и аз това бих ти предложила.Ако можеш намажи си пръста със сода и се опитай да обереш гнойта  и след това упорито гаргара.Ако имаш Цитросепт прави гаргара с разтвор от него.В упътването му пише какво е съотношението вода и капки Цитросепт.Изключително много ми помага на мен.Аз всъщност го ползвам много и за всичко-пресичам хремата на детето,за гарлото ит т.н.Бързо оздравяване ти пожелавам!  bouquet
Виж целия пост
# 10
Благодаря за съветите.Аз започнах антибиотика вече,пък каквото е писано ще стане.Не ми се рискува само на гаргари.Пък дано си имам здравичко бебенце наесен:)
Виж целия пост
# 11
По принцип всички антибиотици са вредни... но задължително е да са ти изписани от наблюдаващия те специалист АГ. И като добавка към лекарствата хапвай целувки.... ще ти облекчат гърлото и налепите ще изчезнат по-бързо. Това го знам от приятелка, на която детенцето непрекъснато боледуваше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия