Дайте мнение за активна гимнастика Чико делкс и изобщо играчки за деца над 6 мес

  • 2 097
  • 8
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_106&products_id=1876
Мислим да вземем тази активна гимнастика, но реших да се допитам до вас- ако сте ползвали подобна - дали е добра идея за нашата възраст?
 И моля ви да ми подхвърлите идеи какви играчки ще го забавляват сега- че всичките му сегашни вече сякаш не са му интересни ,а и не са кой знае какво?
 Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Активната гимнастика е много добра идея. Това и играчките за гризкане бяха единствените на които обръщаше внимание.  Hug
Другите играчки въобще не бяха удостоени с внимание. Играе си с телефони, зарядни, кутийки от клечки за уши и други подобни.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Мисля, че идеята е доста добра. Ние за съжаление я купихме в по късен етап, но нашата е на друг производител и малко по различна като модел, но е много подобна. За етапа на изправяне, стоене и първи стъпки е много добре. Аз съм доволна. 
Виж целия пост
# 3
Аз пък си мисля, че за 6 месечно бебе вече е късно активната гимнастика. На тази възраст вече пълзят, скоро ще проходят. Моят син не й обръща никакво внимание вече. ЗА 3ти-4ти месец е идеална, защото тогава бебето си лежи и това му е единствено занимание.
Виж целия пост
# 4
и аз мисля, че детето е голямо
нашата я прибрах още на 5 месеца, а беше такъв тип
Виж целия пост
# 5
Ако погледнете ще видите, че това не е активна гимнастика от типа бебето да лежи отдолу и нищо повече. Тази активна гимнастика включва три етапа, както и пише в описанието: легнало, седнало и право. Има и още екстри за забавление на бебоците. Активната гимнастика се ползва и от по големи деца за стимулиране на двигателната дейност. В описанието пише, че е за деца от 3 месеца до 24 месеца.   С нашата активна гимнастика, която е от този тип Крис се научи да се хваща, изправя и стабилизира стоенето си. Ние я ползваме от 10-ти месец на Крис. В началото не се задържаше много на нея но все повече и повече и се кефи.
Виж целия пост
# 6
На тази възраст си играеше с гризалки и дрънкалки.
Виж целия пост
# 7
nie imahme http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_106&products_id=771 bqh  dosta ulesnena s neq izpolzahme do 9 mesec sled towa go slojih na pajak i na godinkata se razhojdahme we4e s http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=28&products_id=1943 taka, che ne si zakasnqla
Виж целия пост
# 8
   Благодаря на всички за мненията- и аз се колебаех дали не ни е късно,но все пак тази играчка става и за проходили вече деца.
  Преди малко се сдобихме вече с нея и определено не сме сгрешили- малкият в началото се чуди какво става,но сега се е залепил за нея и се мята насам натам- то едни звуци, едни светлини.
  Той се кефи мноого , ама аз как ще издържа  Laughing
  Попринцип ние още не пълзим и не сядаме дори- малко сме едрички според лекарката за възрастта си и съм много щастлива, че намерих нещо, което да го кара да се движи така   Hands Clap
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия